Nastavniku Danilu Borovnici nagrada „Najbolji edukatori Srbije 2016“

24. februar 2017 - Galerija fotografija

Svečano uručenje nagrade „Najbolji edukatori Srbije 2016” upriličeno je 24. februara 2017. godine u svečanoj sali Gvarnerijusa. Ovo prestižno priznanje po treći put dodeljuje Udruženje preduzetnika „Živojin Mišić” najboljim učiteljima, nastavnicima i profesorima za izuzetan trud i zalaganje u radu sa učenicima. Edukatori su prošli tri kruga selekcije, a ono što se vrednovalo jeste koliko su oni na časovima, u okviru redovne nastave i van nje, kreativni, drugačiji i inovativni.
Među šesnaestoro najboljih edukatora ove godine našao se i nastavnik matematike naše škole Danilo Borovnica. Njegovi časovi su drugačiji i zanimljivi, on primenjuje savremene metode nastave, organizuje najrazličitije vannastavne aktivnosti, a decu podstiče na rad, istraživanje i proaktivnost.

misic1    misic2

Prošle godine ovu prestižnu nagradu dobila je učiteljica Gordana Rackov. Videćemo da li će njihovi uspesi inspirisati ostale kolege, pokrenuti pozitivne promene u radu i time pokazati da budućnost pripada onima koji su spremni da se menjaju.

misic3

2200264