OBAVEZNO glasajte!!!

Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole

Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

1495533231-592406afbc67d

Nastavniku Danilu Borovnici nagrada „Najbolji edukatori Srbije 2016“

24. februar 2017 - Galerija fotografija

Svečano uručenje nagrade „Najbolji edukatori Srbije 2016” upriličeno je 24. februara 2017. godine u svečanoj sali Gvarnerijusa. Ovo prestižno priznanje po treći put dodeljuje Udruženje preduzetnika „Živojin Mišić” najboljim učiteljima, nastavnicima i profesorima za izuzetan trud i zalaganje u radu sa učenicima. Edukatori su prošli tri kruga selekcije, a ono što se vrednovalo jeste koliko su oni na časovima, u okviru redovne nastave i van nje, kreativni, drugačiji i inovativni.
Među šesnaestoro najboljih edukatora ove godine našao se i nastavnik matematike naše škole Danilo Borovnica. Njegovi časovi su drugačiji i zanimljivi, on primenjuje savremene metode nastave, organizuje najrazličitije vannastavne aktivnosti, a decu podstiče na rad, istraživanje i proaktivnost.

misic1    misic2

Prošle godine ovu prestižnu nagradu dobila je učiteljica Gordana Rackov. Videćemo da li će njihovi uspesi inspirisati ostale kolege, pokrenuti pozitivne promene u radu i time pokazati da budućnost pripada onima koji su spremni da se menjaju.

misic3

DanasDanas325