Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian

OBAVEZNO glasajte!!!


Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole


Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

 

1495533231-592406afbc67d
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Okružno takmičenje iz srpskog jezika 2017.

10. april 2017.

Najbolji učenici Severnobanatskog okruga takmičili su se u nedelju iz srpskog jezika i jezičke kulture. Takmičari su imali dva školska časa da pokažu svoje znanje, a oni najbolji će ići na Republičko takmičenje iz srpskog jezika. Učenica naše škole Nađa Blažić je u kategoriji 5. razreda osvojila DRUGO mesto.

5. razred

 

Tabele sa rang listom svih takmičara, po razredima:

Rang

Ime i prezime

Škola

Mesto

1

Željana Budimir

OŠ „Ivo Lola Ribar“

Novi Kozarci

2

Matija Lazić

OŠ „Servo Mihalj“

Padej

2

Jelena Mićić

OŠ „Jovan Popović“

Čoka

2

Helena Erič

OŠ „Dr Tihomir Ostojić“

Ostojićevo

2

Una Pejić

OŠ „Milivoj Omorac“

Iđoš

2

Nađa Blažić

OŠ „Sveti Sava“

Kikinda

3
Una Dragišić OŠ „Žarko Zrenjanin“ Kikinda

3

Milan Ćirić

OŠ „Milivoj Omorac“

Iđoš

4

Nikoleta Njari

OŠ „Vasa Stajić“

Mokrin

5
Viktor Subotić OŠ „Čeh Karolj“ Ada
6
Nataša Nikočev OŠ „Jovan Popović“ Čoka
6
Nina Kovačev OŠ „Žarko Zrenjanin“

Kikinda

7
Boris Tevdenić Oš „11. novembar“ Senta

6. razred

Tabele sa rang listom svih takmičara, po razredima:

Rang

Ime i prezime

Škola

Mesto

1

Snežana Miolić

OŠ „Petar Kočić“

Nakovo

2

Biljana Krasić

OŠ „J.J.Zmaj“

Novi Kneževac

2

Miljan Božanin

OŠ „J.J.Zmaj“

Novi Kneževac

2

Anđelija Knežević

OŠ „Đura Jakšić“

Kikinda

2

Stefanija Sojić

OŠ „Novak Radonjić“

Mol

3

Đurđina Kukolj

OŠ „J.J.Zmaj“

Novi Kneževac

4

Strahinja Đorđević

OŠ „11. novembar“

Senta

7. razred

Tabele sa rang listom svih takmičara, po razredima:

Rang

Ime i prezime

Škola

Mesto

1

Mina Šipka

OŠ „Đura Jakšić“

Kikinda

8. razred

 

Tabele sa rang listom svih takmičara, po razredima:

Rang

Ime i prezime

Škola

Mesto

1

Tea Bibić

OŠ „J.J.Zmaj“

Novi Kneževac

3

Jadranka Tubin

OŠ „Petar Kočić“

Nakovo

4

Nikola Zorić

OŠ „Žarko Zrenjanin“

Kikinda

5

Mira Radošević

OŠ „Jovan Popović“

Kikinda

5

Jovana Radak

OŠ „Žarko Zrenjanin“

Kikinda

Statistika

2241255
DanasDanas1265
JučeJuče1150
Ove nedeljeOve nedelje9658
Ovaj mesecOvaj mesec36209
UkupnoUkupno2241255
Korisnici - 0
Gosti - 25

Školski Google Webmail

MailRed

Prijava