OBAVEZNO glasajte!!!

Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole

Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

1495533231-592406afbc67d

Đaci humanitarci

19. april 2017 - Galerija fotografija

Humanitarni turnir u igranju video-igrice „League of legends”, održan januara ove godine, okupio je plemenite i pažljive đake osnovnih i srednjih škola naše opštine. Oni su odlučili da prikupljenim novcem kupe najneophodnija sredstva dečjem odeljenju kikindske Opšte bolnice i tu pomoć su uručili danas. Velikodušnost ovih učenika vredna je svačije pažnje jer je u današnje vreme zaista retkost.

lol1   lol2

Hvala učesnicima.

Nadamo se da ćemo u nekom narednom periodu ponovo okupiti osmake i srednjoškolce svih škola i prikupljenim sredstvima opet nekome pomoći.

DanasDanas1266
JučeJuče1150