Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Đaci humanitarci

19. april 2017 - Galerija fotografija

Humanitarni turnir u igranju video-igrice „League of legends”, održan januara ove godine, okupio je plemenite i pažljive đake osnovnih i srednjih škola naše opštine. Oni su odlučili da prikupljenim novcem kupe najneophodnija sredstva dečjem odeljenju kikindske Opšte bolnice i tu pomoć su uručili danas. Velikodušnost ovih učenika vredna je svačije pažnje jer je u današnje vreme zaista retkost.

lol1   lol2

Hvala učesnicima.

Nadamo se da ćemo u nekom narednom periodu ponovo okupiti osmake i srednjoškolce svih škola i prikupljenim sredstvima opet nekome pomoći.