Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Dan planete Zemlje

24. april 2017.

U subotu, 22. aprila 2017. godine, troje učenika naše škole (Anastazija Gajin VI5, Dorian Satler VII5 i Nikoleta Gabor VIII5) učestvovalo je u radu osme po redu Likovne kolonije „Feješ Ištvan” održane u OŠ „Adi Endre” u Tordi.

Sa radovima na temu „Dan planete Zemlje”, njih dvoje osvojilo je nagrade u svojim kategorijama, i to:

• kategorija 5 - 6. razreda: Anastazija Gajin - DRUGO mesto;
    • kategorija 7 - 8. razreda: Dorian Satler - DRUGO mesto