OBAVEZNO glasajte!!!

Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole

Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

1495533231-592406afbc67d

Sajam obrazovanja 2017.

26. april 2017.

Juče je u Kikindi održan tradicionalni Sajam obrazovanja. Sajam je namenjen učenicima završnog razreda osnovne škole, a ima za cilj da im pomogne pri odluci oko izbora srednje škole.

Ovogodišnji sajam je imao novu koncepciju. Naime, svoje mesto na sajmu našli su i predstavnici kikindske privrede. Pošto se radi na tome da se u srednjim školama uvede dualno obrazovanje, lokalna samouprava i direktori škola su smatrali da je ovo dobra prilika da se privrednici predstave budućim srednjoškolcima. Zbog većeg broja učesnika, a i posetilaca, sajam je održan u Sportskoj hali.

Naši osmaci su obišli sajam u prvoj grupi i bili su u prilici da saznaju sve što ih zanima u vezi sa određenom srednjom školom.

sajam

DanasDanas1262