Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Republička smotra stvaralaštva - Karavukovo 2017

3. maj 2017 - Galerija fotografija

Na ovogodišnjoj Republičkoj smotri stvaralaštva u Karavukovu „Pod istim nebom našeg doma”, koje je organizovalo Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i OŠ „Bora Stanković” iz Karavukova, učestvovalo je više od 550 učenika iz cele Srbije. Došli su i učesnici iz Vranja, Leskovca, Vladičinog Hana, Požege, Požarevca, Lapova, Zrenjanina. Našu školu su predstavila 22 učenika sa likovnim i literarnim radovima. Ovo je najveći broj učesnika od kada se organizuje ovo takmičenje.

karavu6    karavu8

Osim svojih radova, takmičari imaju obavezu i da predstave svoju školu na štandu gde se izlaže hrana tipična za vlastito podneblje. Žiri ocenjuje radove, postavljene stolove, razne kolekcije.
Na kraju dana se proglase najbolji. Možemo biti ponosni na naše učenice koje su osvojile nagrade:

Jovana Karić - 3. mesto za likovni rad
Mia Pastor - pohvala za literarni rad