OBAVEZNO glasajte!!!

Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole

Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

1495533231-592406afbc67d

Republička smotra stvaralaštva - Karavukovo 2017

3. maj 2017 - Galerija fotografija

Na ovogodišnjoj Republičkoj smotri stvaralaštva u Karavukovu „Pod istim nebom našeg doma”, koje je organizovalo Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i OŠ „Bora Stanković” iz Karavukova, učestvovalo je više od 550 učenika iz cele Srbije. Došli su i učesnici iz Vranja, Leskovca, Vladičinog Hana, Požege, Požarevca, Lapova, Zrenjanina. Našu školu su predstavila 22 učenika sa likovnim i literarnim radovima. Ovo je najveći broj učesnika od kada se organizuje ovo takmičenje.

karavu6    karavu8

Osim svojih radova, takmičari imaju obavezu i da predstave svoju školu na štandu gde se izlaže hrana tipična za vlastito podneblje. Žiri ocenjuje radove, postavljene stolove, razne kolekcije.
Na kraju dana se proglase najbolji. Možemo biti ponosni na naše učenice koje su osvojile nagrade:

Jovana Karić - 3. mesto za likovni rad
Mia Pastor - pohvala za literarni rad