Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Početak međunarodne saradnje 2017.

10. jun 2017 - Galerija fotografija

Međunarodna saradnja naše škole i Sportske gimnazije iz Arada uspostavljena tokom humanitarnog turnira Basket 3x3, koji je održan 26. aprila u našem gradu, nastavljena je 9. juna.

Grupa od 30 đaka je u pratnji 7 nastavnika i direktora škole posetila Arad i tamošnju Sportsku gimnaziju. Tom prilikom odigrane su dve prijateljske košarkaške utakmice. Uz vatrenu podršku sa klupa, krajnji rezultat bio je nerešen. Najbolji u našoj muškoj ekipi bio je Boško Tanović dok se među devojčicama istakla Anđelina Ostojić. Oboje su od domaćina na poklon dobili dresove.

arad01   arad02

Dogovoreno je da se saradnja naše dve škole nastavi zajedničkim učešćem u različitim projektima od obostranog interesa, uključujući i one putem eTwinning portala.

arad03   arad04

Poseta Aradu zaokružena je obilaskom znamenitosti u centru grada.

arad05