Poziv za novu školsku godinu

28. jun 2017 - Galerija fotografija

U našoj školi se već sedam godina uspešno organizuje produženi boravak namenjen učenicima I i II razreda, ali ove godine ih je bilo i iz III i IV razreda.

Rad u boravku se odvija u odgovarajuće opremljenom prostoru, koji obuhvata deo za učenje, prostor za igru i slobodne aktivnosti. Časove učenja (izrada domaćih zadataka, vežbanje), slobodne aktivnosti (sportske aktivnosti, igre, likovne, dramske i muzičke radionice), kao i slobodno vreme (slobodne igre, šetnje, proslave rođendana), organizuje profesor razredne nastave.

boravak1  boravak4

Neguje se i podstiče kreativnost svakog deteta. Različite aktivnosti i sadržaj rada omogućuju da svako dete pokaže individualne sklonosti ka određenim sadržajima. Radovima dece je poklonjena posebna pažnja i izloženi su u prostorijama boravka. Učenici su usmereni na različite oblike sticanja informacija (čitanje, gledanje TV emisija, filmova, rad na kompjuteru) i na taj način su kroz igru učili.

boravak3   boravak2

Ostvarena je stalna saradnja sa roditeljima koja podrazumeva svakodnevne kontakte i dobru komunikaciju.

DanasDanas350
JučeJuče1377