Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Postavljeno je rešenje za matematiku


Postavljena su rešenja za srpski i mađarski jezik

Rešenja sa završnog ispita postavićemo na školskom sajtu po završetku testiranja.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Obuka za dostizanje osnovnih digitalnih kompetencija zaposlenih u obrazovanju

25. avgust 2017.

Pred početak nove školske godine počela je realizacija obuke Programa stručnog usavršavanja za dostizanje osnovnog nivoa digitalnih kompetencija za nastavnike osnovnih i srednjih škola. Obuka se realizuje u našoj školi, kao i u drugim školama u Beogradu, Smederevu, Požarevcu, Knjaževcu, Odžacima, Požegi, Leskovcu, Kruševcu, Vršcu, Pančevu, Bečeju, Valjevu, Čačku, Loznici, Ivanjici, Aleksincu, Surdulici, Novom Pazaru, Kraljevu, Novom Sadu, Nišu i Kragujevcu. Naši polaznici su iz sledećih škola: SSŠ "Miloš Crnjanski" (15), OŠ "Jovan Popović" (6) i OŠ "Sveti Sava" (8).

Obuke se realizuju u periodu od 22. avgusta do 02. septembra 2017. godine na sledeći način:

   • 2 dana rada sa polaznicima u računarskim kabinetima;
   • 1 nedelja onlajn obuke na Mudl platformi Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja;
   • 2 dana rada u računarskim kabinetima i 
   • nakon rada u računarskim kabinetima polaznici rade i završni zadatak na Moodle platformi Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.

Svi polaznici koji u potpunosti savladaju obuku, dobiće od Zavoda uverenje o savladanoj obuci od 38 akreditovanih sati stručnog usavršavanja. Instruktori obuke ovlašćeni od strane Zavoda u našoj školi su Zagorka i Arpad Pastor.

   

   

Školski Google Webmail

MailRed