Postavljeno je rešenje iz Kombinovanog testa

Postavljeno je rešenje za matematiku

Postavljena su rešenja za srpski i mađarski jezik

Rešenja sa završnog ispita postavićemo na školskom sajtu po završetku testiranja.

Nova druženja

12. oktobar 2017 - Galerija fotografija

Ova sunčana sreda bila je jednostavno predivan dan za posetu Prihvatnom centru u kom borave neki novi i dobri klinci. Osmišljene radionice bile su samo put da se učenici naše škole upoznaju sa novom decom koja privremeno borave u našem gradu, a neki, nadamo se, možda ovde i ostanu i na taj način još više obogate našu već multikulturalnu sredinu i kulturu.

Druženje smo započeli pesmom i igrom mlađih osnovaca, a nastavili različitim radionicama. I dok su neki uživali u likovnoj radionici nastavnice Zorice i pravili od jesenjih plodova arabesku u pesku ili se zabavljali u kreativnoj radionici učiteljice Jasmine stvarajući radove od lišća, neki su igrali fudbal i tako se zbližavali. Svi smo se vodili onom starom Platonovom: O čoveku možeš više naučiti u sat vremena igre, nego u toku jednogodišnjeg razgovora.

druzenje01    druzenje02

druzenje03    druzenje04

I mi se zbog toga radujemo sledećem susretu.