Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Opštinska takmičenja 2017/18.

Košarka

Na Opštinskom takmičenju u košarci održanom u fiskulturnoj sali naše škole u utorak, 5. decembra, muška ekipa naše škole zauzela je DRUGO mesto.

Rukomet

Opštinsko takmičenje u rukometu održano je 7. novembra u SC „Jezero”. Ekipa naše škole zauzela je DRUGO mesto.

ruk1   ruk2

Stoni tenis

U ekipnoj konkurenciji, muška ekipa naše škole (Momir Kralj VIII2, Jovan Ludaić VIII4 i Vladan Vujčić VIII4) osvojila je DRUGO mesto na takmičenju u stonom tenisu. Pojedinačno, Jovan Ludaić je osvojio TREĆE mesto.

Mali fudbal

Opštinsko takmičenje u malom fudbalu održano je u utorak, 17. oktobra, u dvorištu kikindskih škola – Gimnazije „Dušan Vasiljev”, Ekonomsko-trgovinske škole i OŠ „Feješ Klara”. Muška ekipa naše škole zauzela je PRVO mesto i stekla pravo učešća na daljem takmičenju.

Ekipu škole predstavljali su:
Luka Stojanović,
Luka Velemirov,