Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

  • Ime i prezime
  • Ime roditelja
  • Matični broj (JMBG)
  • Datum rođenja
  • Adresa stanovanja
  • Telefon
  • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

     

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Opštinska takmičenja 2017/18.

Košarka

Na Opštinskom takmičenju u košarci održanom u fiskulturnoj sali naše škole u utorak, 5. decembra, muška ekipa naše škole zauzela je DRUGO mesto.


Rukomet

Opštinsko takmičenje u rukometu održano je 7. novembra u SC „Jezero”. Ekipa naše škole zauzela je DRUGO mesto.

ruk1   ruk2


Stoni tenis

U ekipnoj konkurenciji, muška ekipa naše škole (Momir Kralj VIII2, Jovan Ludaić VIII4 i Vladan Vujčić VIII4) osvojila je DRUGO mesto na takmičenju u stonom tenisu. Pojedinačno, Jovan Ludaić je osvojio TREĆE mesto.

Mali fudbal

Opštinsko takmičenje u malom fudbalu održano je u utorak, 17. oktobra, u dvorištu kikindskih škola – Gimnazije „Dušan Vasiljev”, Ekonomsko-trgovinske škole i OŠ „Feješ Klara”. Muška ekipa naše škole zauzela je PRVO mesto i stekla pravo učešća na daljem takmičenju.

Ekipu škole predstavljali su:
Luka Stojanović, 
Luka Velemirov,
Luka Pešterić, 
Aleksa Stojanović,
Petar Bajić, 
Ivan Sić,
Drago Kecman, 
Oliver Fodor, 
Vasilije Spasić,
Ognjen Ugrešić i
Petar Nunić

fudbal

Školski Google Webmail

MailRed