Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Opštinska takmičenja 2017/18.

30. mart 2018.

Mađarski jezik

Na Opštinskom takmičenju iz mađarskog jezika održanom u subotu, 24. marta, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 8. razred:
        Kiralj Petra - PRVO mesto, plasman na Okružno takmičenje

Srpski jezik

Na Opštinskom takmičenju iz srpskog jezika održanom u subotu, 24. marta, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 5. razred:
        Marina Bešlin, plasman na Okružno
        Sofija Reljin, plasman na Okružno
      • Kategorija 6. razred:
        Manja Galić - DRUGA nagrada
        , plasman na Okružno
      • Kategorija 8. razred:
        Katarina Važić - DRUGA nagrada
        , plasman na Okružno
        Dejana Škorić - DRUGA nagrada, plasman na Okružno
        Teodora Bajić - TREĆA nagrada, plasman na Okružno

Istorija

Na Opštinskom takmičenju iz istorije održanom u nedelju, 17. marta, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

        • Kategorija 7. razred:
          Srbin Đurđević - PRVA nagrada, plasman na Okružno

Biologija

Na Opštinskom takmičenju iz biologije održanom u nedelju, 17. marta, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

        • Kategorija 5. razred:
          Ognjen Ugrešić - TREĆA nagrada
          Milan Karanović - TREĆA nagrada
        • Kategorija 6. razred:
          Boris Vulov - DRUGA nagrada, plasman na Okružno

          Nađa Blažić - TREĆA nagrada
          Aleksandra Bajić - TREĆA nagrada
        • Kategorija 7. razred:
          Ivana Plemić - DRUGA nagrada
          , plasman na Okružno

Geografija

Na Opštinskom takmičenju iz geografije održanom u nedelju, 11. marta, u OŠ „Vuk Karadžić” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 7. razred:
        Uroš Ziramov - DRUGA nagrada, plasman na Okružno

        Tamara Đurđić - TREĆA nagrada
        Kristina Šimon - TREĆA nagrada
        Milana Ćoškov - TREĆA nagrada
      • Kategorija 8. razred:
        Jelena Lovrić - DRUGA nagrada, plasman na Okružno

        Vladimir Zorić - DRUGA nagrada, plasman na Okružno
        Aleksandar Selimović - DRUGA nagrada, plasman na Okružno
        Jovan Ludaić - DRUGA nagrada, plasman na Okružno
        Bojana Milošević - TREĆA nagrada

Književna olimpijada

Na Opštinskom takmičenju iz književnosti održanom u subotu, 10. marta, u OŠ „Sveti Sava” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 7. razred:
        Milica Pap - 
        DRUGO mesto, plasman na Okružno
      • Kategorija 8. razred:
        Ana Keneški - 
        PRVO mesto, plasman na Okružno
        Smilja Komanov - PRVO mesto, plasman na Okružno

Engleski jezik

Na Opštinskom takmičenju iz engleskog jezika održanom u subotu, 3. marta, u Gimnaziji „Dušan Vasiljev” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Vladimir Zorić DRUGO mesto, plasman na Okružno
      • Aleksandar Selimović - TREĆE  mesto, plasman na Okružno

Nemački jezik

Na Opštinskom takmičenju iz nemačkog jezika održanom u subotu, 3. marta, u Gimnaziji „Dušan Vasiljev” učenik naše škole ostvario je sledeći rezultat:

      • Stefan Šibul DRUGO mesto, plasman na Okružno

Hemija

Na Opštinskom takmičenju iz hemije održanom u subotu, 3. marta, u OŠ „Jovan Popović” učenice naše škole ostvarile su sledeće rezultate:

      • Kategorija 7. razred:
        Ivana Plemić - TREĆA nagrada
      • Kategorija 8. razred:
        Tijana Karić PRVO mesto i PRVA nagrada, najviše poena ikada postignuto u ovoj kategoriji, plasman na Okružno

 Smotra recitatora

Na Opštinskoj smotri recitatora koja je održana 1. marta u Kulturnom centru učenica naše škole ostvarila je sledeći rezultat:

  • Kategorija od V do VIII razreda:
    Marina Bešlin - plasman za Zonsku smotru recitatora

Informatika - programiranje

Na Opštinskom takmičenju iz programiranja održanom u nedelju, 25. februara, u OŠ „Sveti Sava” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 5. razred:
        Mia Pastor - TREĆE mesto, plasman na Okružno
        Andrej Varga, plasman na Okružno
        Pavle Gojković, plasman na Okružno
      • Kategorija 8. razred:
        Jovan Ludaić - PRVO mesto, plasman na Okružno
        Vladan Vujčić - DRUGO mesto, plasman na Okružno

Matematika

Na Opštinskom takmičenju iz matematike održanom u subotu, 24. februara, u OŠ „Žarko Zrenjanin” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 3. razred:
        Stefan Varga - PRVO mesto
      • Kategorija 4. razred:
        Sonja Olajić - PRVO mesto, plasman na Okružno
        Tijana Sokola - TREĆE mesto, plasman na Okružno
        Mia Pastor, plasman na Okružno
        Milica Tomić, plasman na Okružno

      • Kategorija 5. razred:
        Pavle Gojković - TREĆE mesto, plasman na Okružno
        Vuk Perišić, plasman na Okružno
      • Kategorija 6. razred:
        Ratka Sokola - PRVO mesto, plasman na Okružno
        Vukašin Jankelić, plasman na Okružno
        Aleksandra Bajić, plasman na Okružno
        Nađa Blažić, plasman na Okružno
      • Kategorija 7. razred:
        Elena Popov - DRUGO mesto, plasman na Okružno
      • Kategorija 8. razred:
        Teodora Bajić - TREĆE mesto, plasman na Okružno
        Jovan Ludaić, plasman na Okružno
        Aleksandar Selimović, plasman na Okružno

Fizika

Na Opštinskom takmičenju iz fizike održanom u nedelju, 18. februara, u OŠ „Feješ Klara” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 6. razred:
        Ratka Sokola - DRUGO mesto, plasman na Okružno
        Boris Vukov - TREĆE mesto, plasman na Okružno
      • Kategorija 7. razred:
        Milica Buter - TREĆE mesto, plasman na Okružno
      • Kategorija 8. razred:
        Tijana Karić - DRUGO mesto, plasman na Okružno
        Teodora Bajić, plasman na Okružno

Košarka

Na Opštinskom takmičenju u košarci održanom u fiskulturnoj sali naše škole u utorak, 5. decembra, muška ekipa naše škole zauzela je DRUGO mesto.


Rukomet

Opštinsko takmičenje u rukometu održano je 7. novembra u SC „Jezero”. Ekipa naše škole zauzela je DRUGO mesto.


Stoni tenis

U ekipnoj konkurenciji, muška ekipa naše škole (Momir Kralj VIII2, Jovan Ludaić VIII4 i Vladan Vujčić VIII4) osvojila je DRUGO mesto na takmičenju u stonom tenisu. Pojedinačno, Jovan Ludaić je osvojio TREĆE mesto.


Mali fudbal

Opštinsko takmičenje u malom fudbalu održano je u utorak, 17. oktobra, u dvorištu kikindskih škola – Gimnazije „Dušan Vasiljev”, Ekonomsko-trgovinske škole i OŠ „Feješ Klara”. Muška ekipa naše škole zauzela je PRVO mesto i stekla pravo učešća na daljem takmičenju.

      • Ekipu škole predstavljali su:Luka Stojanović, 
        Luka Velemirov,
        Luka Pešterić, 
        Aleksa Stojanović,
        Petar Bajić, 
        Ivan Sić,
        Drago Kecman, 
        Oliver Fodor, 
        Vasilije Spasić,
        Ognjen Ugrešić i
        Petar Nunić

Školski Google Webmail

MailRed