Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Tesla Fest 2017.

21. oktobar 2017 - Galerija fotografija

Na 31. Tesla Festu održanom od 12. do 15. oktobra u Novom Sadu naša škola je ostvarila zavidan uspeh. Učenici VIII5 i nastavnici naše škole Erne Satler i Silvana Reljin su osvojili PRVA mesta za svoj izum – ležeći tricikl ručno napravljen od recikliranog materijala. Škola je osvojila zlatnu plaketu za najuspešniju inovaciju.

tesla01    tesla02

Festival svake godine okuplja i promoviše mlade talente, istraživače i pronalazače iz zemlje i inostranstva koji se sve više okreću obnovljivim izvorima energije, zdravim stilovima života i zaštiti životne sredine. Organizator Festivala inovacija, znanja i stvaralaštva je Savez pronalazača Vojvodine.