Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Tesla Fest 2017.

21. oktobar 2017 - Galerija fotografija

Na 31. Tesla Festu održanom od 12. do 15. oktobra u Novom Sadu naša škola je ostvarila zavidan uspeh. Učenici VIII5 i nastavnici naše škole Erne Satler i Silvana Reljin su osvojili PRVA mesta za svoj izum – ležeći tricikl ručno napravljen od recikliranog materijala. Škola je osvojila zlatnu plaketu za najuspešniju inovaciju.

tesla01    tesla02

Festival svake godine okuplja i promoviše mlade talente, istraživače i pronalazače iz zemlje i inostranstva koji se sve više okreću obnovljivim izvorima energije, zdravim stilovima života i zaštiti životne sredine. Organizator Festivala inovacija, znanja i stvaralaštva je Savez pronalazača Vojvodine.

Školski Google Webmail

MailRed