Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Svetska nedelja svemira 2017.

21. oktobar 2017.

Svetska nedelja svemira obeležena je i ove godine u našoj školi. Sve aktivnosti su bile u znaku ovogodišnje teme - Istraživanje novih svetova u svemiru. Nastavnik Danilo Borovnica je održao predavanje „Kako se snaći na Marsu”, posle kojeg su zainteresovani imali prilike da posmatraju Saturn kroz tri teleskopa, Sunčev sistem sa VR naočarima, kao i da se fotografišu sa nekim od satelita ili „kupe” kartu za let na Mars.

space01    space02

U okviru Svetske nedelje svemira je i eTwinning projekat koji se realizuje u saradnji sa osnovcima iz Osijeka.