Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Okružna takmičenja 2017/18.

7. maj 2018. 

Atletika

Na Okružnom takmičenju u atletici održanom 19. aprila u Senti učenici naše škole izborili su se za dalje takmičenje i ostvarili značajne rezultate:

      • Kategorija devojčice mini atletika:
        Mina Brkanlić, trka na 60m - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Mia Pastor, skok udalj iz zone - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Jelena Zarić, trka na 60m - DRUGO mesto
        Marina Bešlin, 300 metara - TREĆE mesto
        Sonja Olajić, bacanje vorteksa - TREĆE mesto. 
      • Kategorija dečaci mini atletika:
        Ognjen Ugrešić, trka na 60 metara - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Nemanja Konstanstin, trka na 600m - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Marko Pantić, bacanje vorteksa - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        Nikola Isakov, trka na 60 metara - DRUGO mesto
        Novak Maljković, skok uvis - TREĆE mesto,
        Miloš Menda, bacanje vorteksa – TREĆE mesto.
      • Kategorija devojčice atletika:
        Ivana Kockar, bacanje kugle - PRVO mesto
      • Kategorija dečaci atletika:
        Aleksa Stojanović, 300m - PRVO mesto
        , plasman na Međuokružno
        Luka Pešterić, skok uvis - PRVO mesto, plasman na Međuokružno
        David Voštić, 800m - DRUGO mesto
        Ivan Sić, skok udalj - DRUGO mesto
        Momir Kralj, bacanje kugle -TREĆE mesto
        Štafeta (Aleksa Sojanović, Ivan Sić, Luka Stojanović, Luka Velemirov) - PRVO mesto
      • Kategorija ekipno za starije razrede:
        Muška ekipa - PRVO mesto
        , plasman na Međuokružno

Srpski jezik

Na Okružnom takmičenju iz srpskog jezika održanom u nedelju, 29. aprila, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 5. razred:
        Sofija Reljin - TREĆE mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Teodora Bajić - DRUGO mesto

Geografija

Na Okružnom takmičenju iz geografije održanom u subotu, 28. aprila, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 8. razred:
        Aleksandar Selimović - DRUGO mesto
        Jovan Ludaić - TREĆE mesto
        Vladimir Zorić - TREĆE mesto

Hemija

Na Okružnom takmičenju iz hemije održanom u nedelju, 22. aprila, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 8. razred:
        Tijana Karić - PRVO mesto
        , plasman na Republičko takmičenje

Biologija

Na Okružnom takmičenju iz biologije održanom u subotu, 21. aprila, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 7. razred:
        Ivana Plemić - TREĆE mesto

Matematika

Na Okružnom takmičenju iz matematike održanom u nedelju, 25. marta, učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 4. razred:
        Milica Tomić - DRUGO mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Jovan Ludaić - TREĆE mesto

Engleski jezik

Na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika održanom u nedelju, 25. marta, u Gimnaziji „Dušan Vasiljev” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 8. razred:
        Vladimir Zorić - TREĆE mesto, plasman na Republičko takmičenje
        Aleksandar Selimović - TREĆE mesto

Informatika - programiranje

Na Okružnom takmičenju iz programiranja održanom u nedelju, 18. marta, u OŠ „Sveti Sava” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 5. razred:
        Andrej Varga - DRUGO mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Jovan Ludaić - PRVO mesto

Smotra recitatora

Na Okružnoj smotri recitatora koja je održana 11. marta u Čoki, učenica naše škole ostvarila je sledeći rezultat:

      • Kategorija od 5. do 8. razreda:
        Marina Bešlin - plasman za Pokrajinsku smotru recitatora

Fizika

Na Okružnom takmičenju iz fizike održanom u subotu, 10. marta, u OŠ „Feješ Klara” učenica naše škole ostvarila je sledeći rezultat:

      • Kategorija 8. razred:
        Tijana Karić - TREĆE mesto

Plivanje

Na Okružnom takmičenju u plivanju, održanom u zatvorenim bazenima SC „Jezero” 4. oktobra, naši učenici su ostvarili sledeće rezultate:

      • Kategorija I-IV razreda:
        Miloš Menda
        - 50m prsno, PRVO mesto
        (plasman na republičko);
        Ivana Prunić
        - 50m prsno, PRVO mesto
        (plasman na republičko);
        Aleksa Kockar
        - 50m leđno, PRVO mesto
        (plasman na republičko);
      • Kategorija V-VI razreda:
        Vuk Perišić
        - 50m prsno, DRUGO mesto
        ;
        Nina Prunić
        - 50m prsno, PRVO mesto (plasman na republičko).

Školski Google Webmail

MailRed