Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2018. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2018/19. godinu. Dovoljno je da dođete i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 15 časova. Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
    • Ime roditelja
    • Matični broj (JMBG)
    • Datum rođenja
    • Adresa stanovanja
    • Telefon
    • Vrtić u koji je išlo dete
Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 400 - 270.

Prvi1
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Nova sezona klizanja

6. novembar 2017.

Posle još jedne aktivne radne nedelje, i prvi dan vikenda je bio aktivan.

Za učenike 5. razreda prva subota novembra prošla je u klizanju. Obavezna fizička aktivnost za učenike  je bila pravo zadovoljstvo. Iako su prvi minuti na ledu bili veoma oprezni, učenici su brzo  savladali pravac kretanja i ležerno kružili dvoranom, prateći ostale  klizače. Ledena  dvorana Spensa bila je vesela i puna dobrog raspoloženja.

led01    led02

Nema sumnje, dobra  saradnja odeljenjskih starešina i nastavnika fizičkog vaspitanja otvorila je novu sezonu klizanja.

led03