Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Predavanja o zdravlju i bezbednosti

9. decembar 2017 - Galerija fotografija

U petak, 8. decembra 2017. u našoj školi su organizovana dva interesantna predavanja za učenike IV razreda. Prvu temu je realizovala medicinska sestra Olivera Vučković koja je četvrtacima govorila o zdravlju i održavanju higijene tela i pripremila ih ja na promene u organizmu koje ih očekuju u ovom uzrastu. Na ovaj način je zaokružen prvi ciklus predavanja o zdravlju za učenike od I do IV razreda.
Drugu temu je realizovao policijski inspektor Dragan Karastanković u okviru projekta „Osnovi bezbednosti dece“. Učenici IV i VI razreda jednom mesečno imaju fakultativni predmet na kojem ih policajci uče kako da se zaštite ne samo u saobraćaju već i od droge, alkohola, različitih vidova nasilja, trgovine ljudima, ali i elementarnih nepogoda.

predav1    predav2