Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zimske čarolije u Beogradu

6. februar 2018.

Još jedan aktivni zimski dan proveli su učenici OŠ „Sveti Sava”.

U subotu, 3. februara, u potrazi za zimskim čarolijama, put nas je odveo u „Ledenu dvoranu” Sportskog centra „Pionir” u Beogradu. Zahvaljujući gostoprimstvu domaćina, iskoristili smo slobodno vreme i obišli sportsku dvoranu u kojoj je održan veliki broj istorijskih nadmetanja naših sportista.

klizanje01    klizanje02

Klizanje ima posebnu draž za naše učenike. Druženju na ledu i rumenim obrazima posebnu čar daje muzika koja prati svaki pokret veštih i manje veštih klizača. Sve spretnije i sigurnije kretanje dece po ledu je sigurno dobar motiv nastavnicima da subotu provedu radno.

Predahnuli smo u bioskopu uz animirani film „Ferdinand” i umorni, ali veseli, pošli kući.