Postavljeno je rešenje iz Kombinovanog testa

Postavljeno je rešenje za matematiku

Postavljena su rešenja za srpski i mađarski jezik

Rešenja sa završnog ispita postavićemo na školskom sajtu po završetku testiranja.

Obuke profesora razredne nastave, stručnih saradnika i direktora škola

23. april 2018 - Galerija fotoografija

21. i 22. aprila 2018. godine naša škola je bila domaćin obuke za učitelje, nastavnike engleskog jezika, stručne saradnike i direktore škola „Program obuke nastavnika osnovne škole - I ciklus za ostvarivanje programa nastave i učenja orijentisanih na proces i ishode učenja“ u organizaciji Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja i Učiteljskog fakulteta iz Beograda, koja je na ministrovoj listi.

obuka1    obuka2

Voditeljke programa za Severnobanatski okrug, dr Tatjana Mihajlov i dr Gordana Rackov, upoznale se polaznke obuke sa novinama u prvom razredu koje ih očekaju u školskoj 2018/19. godini. Obuke su trodnevene (dva dana standardne i jedan dan onlajn) i realizovaće se u periodu od 14. aprila do 24. juna 2018. godine.

obuka4    obuka3