Postavljeno je rešenje iz Kombinovanog testa

Postavljeno je rešenje za matematiku

Postavljena su rešenja za srpski i mađarski jezik

Rešenja sa završnog ispita postavićemo na školskom sajtu po završetku testiranja.

Vršnjačka edukacija 2018.

21. maj 2018 - Galerija fotografija

U sredu, 16. maja, u posetu su nam došli stari i dobri drugari iz Kancelarije za mlade koji su nam na veoma kreativan način, uz pomoć tzv. „pijanih naočara” koje simuliraju stanje pijanstva, pokazali koliko uticaj alkohola i narkotika umanjuje motoričke sposobnosti našeg tela, kako se lako izgubi preciznost pokreta, kako naše telo sporije reaguje i brzo se izgubi orijentacija.

kzm01   kzm02

Naši đaci-sedmaci su se zaista zabavili, a usput nešto i naučili. Oprobali su svoju spretnost u pet različitih igrica koje predstavljaju pravi izazov kada gledate kroz „pijane naočare”, i na taj način su sami došli do zaključka da konzumiranje alkohola i narkotika veoma negativno utiče na nas i naše okruženje.

Nije kul piti, kul je normalan biti!