Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Postavljeno je rešenje za matematiku


Postavljena su rešenja za srpski i mađarski jezik

Rešenja sa završnog ispita postavićemo na školskom sajtu po završetku testiranja.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Prolećni kros 2018.

maj, 2018 - Galerija fotografija

U subotu, 5. maja, na Gradskom stadionu i u parku, održan je prolećni kros za učenike III-VIII razreda naše škole.

kros01   kro02

Najbrži u svojim kategorijama nagrađeni su diplomama:

  • III razred - devojčice:
    Kristina Doroslovac III1 - PRVO mesto,
    Jelena Ciganović III2 - DRUGO mesto,
    Jovana Markuš III3 - TREĆE mesto,
  • III razred - dečaci:
    Uroš Pavlov III3 - PRVO mesto,
    Marko Kecman III2 - DRUGO mesto,
    Stefan Varga III3 - TREĆE mesto,
  • IV razred - devojčice:
    Mia Pastor IV2 - PRVO mesto,
    Emilija Madić IV1 - DRUGO mesto,
    Jovana Ljubičić IV3 - TREĆE mesto,
  • IV razred - dečaci:
    Nikola Isakov IV3 - PRVO mesto,
    Nemanja Tanackov IV3 - DRUGO mesto,
    Nikola Lovrić IV2 - TREĆE mesto,
  • V razred - devojčice:
    Dijana Manjulov V2 - PRVO mesto,
    Marina Bešlin V1 - DRUGO mesto,
    Milica Gajari V2 - TREĆE mesto,
  • V razred - dečaci:
    Ognjen Ugrešić V2 - PRVO mesto,
    Pavle Gojković V2 - DRUGO mesto,
    Vladimir Talijanov V2 - TREĆE mesto,
  • VI razred - devojčice:
    Mina Brkanlić VI2 - PRVO mesto,
    Tamara Spasić VI1 - DRUGO mesto,
    Jelena Zarić VI1 - TREĆE mesto,
  • VI razred - dečaci:
    Stefan Rajkov VI2 - PRVO mesto,
    Drago Kecman VI2 - DRUGO mesto,
    Robert Šagi VI4 - TREĆE mesto,
  • VII razred - devojčice:
    Marija Marčeta VII2 - PRVO mesto,
    Elena Popov VII2 - DRUGO mesto,
    Ivana Plemić VII2 - TREĆE mesto,
  • VII razred - dečaci:
    Ivan Sić VII2 - PRVO mesto,
    Luka Velemirov VII2 - DRUGO mesto,
    Voja Stojkov VII1 - TREĆE mesto,
  • VIII razred - devojčice:
    Mia Gavranov VIII1 - PRVO mesto,
    Katarina Važić VIII2 - DRUGO mesto,
    Ivana Kockar VIII2 - TREĆE mesto,
  • VIII razred - dečaci:
    Vladimir Zorić VIII3  - PRVO mesto,
    Nikola Dević VIII1 - DRUGO mesto,
    Dorian Satler VIII5 - TREĆE mesto.

Školski Google Webmail

MailRed