Postavljeno je rešenje za matematiku

Postavljena su rešenja za srpski i mađarski jezik

Rešenja sa završnog ispita postavićemo na školskom sajtu po završetku testiranja.

Uspešne glumice

30. maj 2018 - Galerija fotografija

Prošlog petka, 25. maja, u Mužlji je održano dramsko takmičenje XVIII „Vajdasági Suliszínház Fesztivál” (Festival školskih teatara Vojvodine) koje je okupilo 13 grupa iz celog Banata. Učenice naše škole iz odeljenja VIII5 — Renata Grebec, Izabela Đuranik, Petra Kiralj i Sibila Šili, sa nastavnicom Đenđi Dulkom, izvele su kratku humorističnu predstavu pod naslovom „Holivudska scena”. Žiriju se jako dopalo naše opušteno izvođenje tako da su nas nagradili dvema nagradama: Renata Grebec je ponela titulu najbolje glumice, a naša predstava je osvojila PRVO mesto.

glumci01   glumice02

Tako smo se plasirali i za finale istog takmičenja, koje je održano juče, 28. maja, u Čoki. Renata Grebec se opet pokazala kao najbolja glumica, a naša predstava je osvojila titulu najsmešnije predstave.

glumice03

Najveća i nama najdraža nagrada je da smo dobili poziv na Ch-Art, tj. na kulturne dane čokanskog Kulturno-obrazovnog centra gde ćemo nastupiti 21. juna.