Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ekskurzija 1. razreda - Mokrin

20. jun 2018 - Galerija fotografija

Na kraju školske godine, učenici I1, I2 i I3 razreda su sa svojim učiteljicama Nevenkom, Miroslavom i Mirjanom, posetili etno kuću „Đeram" u Mokrinu.

mokrin01    mokrin02

U prijatnom ambijentu i hladovini raskošnih krošnji, mališani su proveli vreme u igri i druženju. Stare građevine,  kuća od zemlje, i skoro zaboravljeni zanati, u malenim prostorijama ispod kotarke, kao i predmeti koji su se nekada koristili, vratilu su nas u prošlost naših predaka. Uz bezbroj zanimljivosti, vreme je brzo prošlo. Napustili smo banatsku kuću na kraju sela, srećni i zadovoljni, kako zbog lepog izleta, tako i zbog uspešno završenog prvog razreda. Nekoliko fotografija će nas  rado podsetiti na 11. jun 2018.

mokrin03    mokrin04