Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

2 + 8 nastavnika naše škole u digitalnoj učionici

15. jul 2018.

Digitalna učionica/digitalno kompetentan nastavnik – uvođenje elektronskih udžbenika i digitalnih obrazovnih materijala, naziv je programa obuke za nastavnike – voditelje koja je realizovana u Srpsko-korejskom informatičkom pristupnom centru u Beogradu, od 17. do 22. maja. Nastavnici će stečena znanja i veštine podeliti na novim obukama sa 2.000 učitelja i nastavnika zaposlenih u osnovnim školama širom Srbije, kojima će Vlada Republike Srbije opremiti učionice savremenom nastavnom tehnologijom, kako bi primenili digitalne kompetencije za korišćenje digitalnih udžbenika u radu sa učenicima.

Na osnovu rezultata sertifikacije voditelja i prijava nastavnika po školskim upravama i školama, napravljene su preliminarne liste voditelja i nastavnika. Od 70 odabranih voditelja, dvoje su nastavnici naše škole:

   • Gordana Rackov i
   • Arpad Pastor,

a nastavnici koji će proći obuku su:

   • Eleonora Volaš Cibula,
   • Danilo Borovnica,
   • Miroslav Grujić,
   • Zita Herceg,
   • Božana Mirkov,
   • Dragica Sredojev,
   • Tanja Raca i
   • Dragana Videnov.
Svi nastavnici koji će proći kroz obuku, za potrebe škole i nastave dobiće po jedan laptop računar i projektor. Na ovaj način smo školu obogatili za osam laptopova i projektora koji će se koristiti u nastavnom procesu.

digi1   digi2

Školski Google Webmail

MailRed