Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zmajeve dečje igre 2018.

27. septembar 2018 - Galerija fotografija

Festival za decu posvećen Zmaj Jovi održan je 25. i 26. septembra u našem gradu. Zahvaljujući raznovrsnom programu koji je pripremio Kulturni centar, deca su mogla da učestvuju u konkursima, kreativnim radionicama, prisustvuju promociji knjige, vide likovne radove u holu i obiđu izložbu lutaka iz različitih delova sveta iz zbirke Branke i Mlađe Veselinović u Galeriji Centra.

ZDI01     ZDI02

Za četvoročlane ekipe učenika V razreda osnovnih škola kikindski Enigmatski klub je pripremio kviz opšte kulture, sa najrazličitijim, prilično zahtevnim pitanjima. Milica Tomić V2, Tijana Sokola V3, Nikola Lovrić V2 i Nikola Isakov V3 su predstavljali našu školu u ovom kvizu i osvojili TREĆE mesto i pehar.

ZDI03