Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

2. krug obuke nastavnika - Projekat "2000 digitalnih učionica"

22. oktobar 2018.

Za vreme proteklog vikenda, 20. i 21. oktobra, u našoj školi održana je obuka nastavnika sa teritorije celog Banata, učesnika projekta „2000 digitalnih učionica“. Projekat je pokrenula Vlada Republike Srbije i kojim je obuhvaćeno 2000 nastavnika. Svi nastavnici iz projekta ove školske godine predaju u prvim i petim razredima, i koristiće digitalne udžbenike u nastavi. Ovim se želi postići intenzivnija upotreba IKT alata u nastavi kako bi nove generacije učenika što bolje prihvatila izazove koje donosi informatička revolucija. Svih 2000 nastavnika su od Ministarstva dobili za potrebe nastave projektor, laptop i dodatnu opremu.

Obuka održana u našoj školi, voditelj obuke: Arpad Pastor