Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Moja Kikinda 2018.

3. novembar 2018 - Galerija fotografija

Ovogodišnji ciklus kviz takmičenja „Moja Kikinda - otkrijmo gde živimo” okupio je 13 ekipa osnovnih i srednjih škola.

Mešovita ekipa naše škole (Ivana Plemić i Elena Popov VIII2, Marko Mićić VII3 i Mihajlo Jankov VII4) vredno se pripremala iz knjige koju je priredio nastavnik geografije Miroslav Grujić i, kao najbolja u svojoj polufinalnoj grupi i jedina iz gradske osnovne škole, plasirala se u finale koje je održano 2. novembra. Nažalost, sreća u bacanju kockice nije bila na njihovoj strani, te je pobeda ovoga puta izostala.

ki01     ki02

Kancelarija za mlade i Gradska uprava su za sve finaliste obezbedili vredne nagrade - laptop sa pratećom opremom i nagradnu ekskurziju.

ki03