Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Identifikacija talenata za sport u 5. razredu

10. novembar 2018.

Danas smo bili domaćini Pokrajinskom zavodu za sport i medicinu sporta koji u saradnji sa Savezom za školski sport Vojvodine i Školskim sportskim savezom Kikinde, sprovodi program identifikacije talenata iz sistema školskog sporta. Ovaj projekat sprovodi se na teritoriji AP Vojvodine. Kikinda je jedan od osam gradova uključenih u projkeat.

Poseban akcenat u programu stavljen je sa razlogom na učenike 5. razreda osnovne škole. Učenici koji su testirani od strane profesora fizičkog vaspitanja i na časovima se izdvajaju po nekim sposobnostima a nisu uključeni u sportske klubove danas su bili sa nama na testiranju. Poredu učenika naše škole bili smo domaćini i đacima iz drugih osnovnih škola u Kikindi. Roditelji će imati priliku da se upoznaju sa rezultatima testiranja kada nam kolege iz Pokrajinskog Zavoda dostave rezultate.

1   2