Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Opštinska takmičenja 2018/19.

21. novembar 2018.

Košarka

Na Opštinskom takmičenju u košarci održanom 20. novembra učestvovalo je pet muških i tri ženske ekipe. Devojčice i dečaci naše škole su osvojili PRVO mesto i plasirali se na Okružno takmičenje.

Mušku ekipu škole činili su: Novak Maljković, Lazar Rudan, Dušan Bajić, Luka Pešterić, Luka Majstorović, Ivan Sić, Raško Martić, Nemanja Ćirić, Oliver Fodro, Marko Važić, Marko Mićić, Luka Grbić i Pavle Gojković.

Žensku ekipu škole činile su: Marija Marčeta, Nevena Galić, Elena Popov, Ana Popov, Tara Blagojević i Nina Milanović.

Rukomet

Opštinsko takmičenje u rukometu održano je 14. novembra u SC „Jezero”. U konkurenciji starijih đaka, ekipa dečaka naše škole zauzela je DRUGO mesto, a ekipa devojčica - TREĆE mesto.

Ekipu dečaka su činili: Drago Kecman, Stefan Rajkov, Marko Mićić, Luka Mićić, Mihajlo Rac, Đura Šibul, Saša Vidović, Luka Stojilković, Pavle Gojković, Ognjen Ugrešić, Vukašin Bajić, Milorad Rosić, Aleksa Pavlov i Vladimir Talijanov.

U ekipi devojčica su bile: Elena Popov, Milica Pap, Ivet Karačonji, Tijana Lerinc, Kristina Sić, Valentina Varga, Milica Jovanović, Dunja Grujić, Milica Đukić, Marina Stojadinović i Tanja Jerinkić.