Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Opštinska takmičenja 2018/19.

21. novembar 2018.

Košarka

Na Opštinskom takmičenju u košarci održanom 20. novembra učestvovalo je pet muških i tri ženske ekipe. Devojčice i dečaci naše škole su osvojili PRVO mesto i plasirali se na Okružno takmičenje.

Mušku ekipu škole činili su: Novak Maljković, Lazar Rudan, Dušan Bajić, Luka Pešterić, Luka Majstorović, Ivan Sić, Raško Martić, Nemanja Ćirić, Oliver Fodro, Marko Važić, Marko Mićić, Luka Grbić i Pavle Gojković.

Žensku ekipu škole činile su: Marija Marčeta, Nevena Galić, Elena Popov, Ana Popov, Tara Blagojević i Nina Milanović.


Rukomet

 

Opštinsko takmičenje u rukometu održano je 14. novembra u SC „Jezero”. U konkurenciji starijih đaka, ekipa dečaka naše škole zauzela je DRUGO mesto, a ekipa devojčica - TREĆE mesto.

Ekipu dečaka su činili: Drago Kecman, Stefan Rajkov, Marko Mićić, Luka Mićić, Mihajlo Rac, Đura Šibul, Saša Vidović, Luka Stojilković, Pavle Gojković, Ognjen Ugrešić, Vukašin Bajić, Milorad Rosić, Aleksa Pavlov i Vladimir Talijanov.

U ekipi devojčica su bile: Elena Popov, Milica Pap, Ivet Karačonji, Tijana Lerinc, Kristina Sić, Valentina Varga, Milica Jovanović, Dunja Grujić, Milica Đukić, Marina Stojadinović i Tanja Jerinkić.

Školski Google Webmail

MailRed