Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Sovembar 2018.

26. novembar 2018 - Galerija fotografija

Zanimljive aktivnosti Kancelarije za turizam u kojima je svako mogao da nađe nešto za sebe obeležile su i ovaj mesec posvećen sovama.

Program 23. novembra je otvorio naš tamburaški orkestar, a potom su učenici VII razreda prikazali prisutnima svoje prezentacije, igrice i kvizove na engleskom i srpskom jeziku.

sove03    sove04

Naši učenici su imali mogućnost i da izlože svoje likovne radove na temu sove ušare.

Učenici VI razreda (Emilija i Sofija Reljin VI3 i Bojan Hercegan VI4) učestvovali su u kvalifikacijama i finalu kviza „Svet sova ušara” gde su osvojili TREĆE mesto.

sove01    sove02

Ekipa učenika VII i VIII razreda učestvovala je u radionici Narodnog muzeja „Šta je sova pojela”.

Pomenimo i podatak da je naša tročlana sova patrola iz III razreda obišla trg i izbrojala 57 sova.

sove05    sove06