Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Put oko sveta

2. decembar 2018 - Galerija fotografija

Na ovogodišnjem UNESCO kampu koji je organizovala Gimnazija „Dušan Vasiljev” učestvovali su i naši učenici.

Radionice pod nazivom „Put oko sveta” održavale su se po učionicama. Škole koje su se odazvale pozivu imale su zadatak da predstave jednu državu. Bilo je šaroliko, pa su posetioci mogli posetiti Španiju, Japan, Kubu, Meksiko, Ujedinjeno Kraljevstvo i druge zemlje.

unesko01    unesko02

Naša škola je predstavila nama susednu Mađarsku. Radionice su vodile Eleonora Volaš Cibula i Maja Duvnjak, a pomoć su im pružili učenici 5/2 i 7/5. Veče su ulepšali i članovi KUD-a „Eđšeg” svojim narodnim igrama.