Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Festival nauke 2018.

4. decembar 2018 - Galerija fotografija

Ovogodišnji Festival nauke održan je pod sloganom Zemlja budućnosti.

Ovo je najveća manifestacija u našoj državi koja promoviše nauku i obrazovanje. Na Festivalu je učestvovalo više od 60 naučnih i obrazovnih institucija iz Srbije, ali i iz inostranstva. Kao i prethodnih godina učenici sedmih i osmih razreda naše škole su imali prilike da posete ovaj zanimljiv i edukativni festival. U halama beogradskog Sajma postavljeno je niz zanimljivih eksperimenata, radionica, interaktivnih sadržaja… Posetioci su mogli da uživaju u čarima hemije, u fizičkim eksperimentima, u istorijskoj radionici, da steknu znanje iz oblasti geografije i geologije, isprobaju nove tehnologije, ali i da se zabave u Hali 3a gde su bile raznorazne igre veština na spravama koje su sklapane od recikliranih, starih materijala, mašina, a postavka je stigla iz Španije pod nazivom Najzabavnija teretana na svetu.

fn01    fn02

Bio je ovo zaista zanimljiv i koristan dan, kojeg ćemo se rado sećati.