Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zadovoljstvo na ledu

1. decembar 2018.

Ova subota je bila puna osmeha, radosti i uzbuđenja za devedeset tri učenika petog i šestog razreda. Led Spensa nas je dočekao u Novom Sadu. Iako su učenici petog razreda prvi put stali na klizaljke, lako su se snašli i priključili šestacima i nastavnicima u kruženju po uglačanom ledu. Na ulicama smo imali  priliku da osetimo i delić atmosfere povodom proslave stogodišnjice prisajedinjenja Vojvodine Srbiji.

ns01    ns02

Smrznuti, stigli smo u BIG, a Grinč nas je čekao. Smejali smo se i shvatili da su Božić i Nova godina blizu i podsetili se da nisu važni pokloni nego prijateljstvo i ljubav.

Jedva čekamo nov izlet.