OBAVEZNO glasajte!!!

Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole

Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

1495533231-592406afbc67d

Opština Kikinda i ove godine nagradila najbolje

28. decembar 2011.

OŠ "Sveti Sava" dobila je pohvalnicu grada na ovogodišnjoj dodeli godišnjih nagrada opštine Kikinda, 28. decembra 2011.godine. Ovo izuzetno priznanje dobili smo jer je naš rad "unapredio položaj Kikinde",  po rečima predsednika opštine Ilije Vojinovića. Stali smo rame uz rame s Narodnim pozorištem, firmom "Grindeks", dr sci. med Jeftom Kozarskim, načelnikom Hirurškog odeljenja VMA u Beogradu, dr Tamarom Grujić, prof. Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača – koji su dobili nagrade opštine Kikinda i nosiocima pohvalnica – kompanijom "Le belijer", firmom "Mokrin mlek", SZTR "Papirko" i karate trenerom Zoranom Bajinom.

Nagrada opštine Kikinda

DanasDanas325