Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Novogodišnja čestitka

31. decembar 2017.

 Svim učenicima, roditeljima, zaposlenima, prijateljima škole i posetiocima sajta čestitamo Novu godinu. Neka 2018. donese zdravlja, uspeha, sreće i radosti.


Kedves diákjainknak, szüleiknek, iskolánk dolgozóinak, minden kedves barátunknak és támogatónknak, valamint web oldalunk látogatóinak jó egészséget, örömökben és sikerekben gazdag boldog új 2018-es évet kívánunk!

Nova godina

Školski Google Webmail

MailRed