Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian

OBAVEZNO glasajte!!!


Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole


Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

 

1495533231-592406afbc67d
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Plaketa za najhumaniju sredinu dodeljena našoj školi

24. jun 2013.

Opština Kikinda, Služba za transfuziju krvi Kikinda i Crveni krst Kikinda i ove godine svečano su obeležili 14. jun - Svetski dan dobrovoljnih davalaca krvi pod sloganom "Svako davanje krvi je poklon!". Tom prilikom uručena su priznanja ustanovama i pojedincima koji su u prethodnoj godini svojim nesebičnim činom spasili mnoge živote i doprineli promociji dobrovoljnog davalaštva krvi. Našoj školi je, zahvaljujući humanom činu svih onih koji su se uključili u akcije dobrovoljnog davanja krvi, po drugi put dodeljena prestižna nagrada Plaketa za najhumaniju sredinu.

DDK

Statistika

2243210
DanasDanas325
JučeJuče1512
Ove nedeljeOve nedelje1837
Ovaj mesecOvaj mesec38164
UkupnoUkupno2243210
Korisnici - 0
Gosti - 29

Školski Google Webmail

MailRed

Prijava