Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Plaketa za najhumaniju sredinu dodeljena našoj školi

24. jun 2013.

Opština Kikinda, Služba za transfuziju krvi Kikinda i Crveni krst Kikinda i ove godine svečano su obeležili 14. jun - Svetski dan dobrovoljnih davalaca krvi pod sloganom "Svako davanje krvi je poklon!". Tom prilikom uručena su priznanja ustanovama i pojedincima koji su u prethodnoj godini svojim nesebičnim činom spasili mnoge živote i doprineli promociji dobrovoljnog davalaštva krvi. Našoj školi je, zahvaljujući humanom činu svih onih koji su se uključili u akcije dobrovoljnog davanja krvi, po drugi put dodeljena prestižna nagrada Plaketa za najhumaniju sredinu.

DDK

Statistika

2340955
DanasDanas585
JučeJuče1093
Ove nedeljeOve nedelje5209
Ovaj mesecOvaj mesec31157
UkupnoUkupno2340955
Korisnici - 0
Gosti - 44

Školski Google Webmail

MailRed

Prijava