Dodela Godišnje nagrade opštine Kikinda našoj školi

27. decembar 2013 - Galerija fotografija

U svečanoj sali opštine Kikinda uručene su Godišnja nagrada i pohvalnice zaslužnim pojedincima i kolektivima iz kikindske opštine za značajna ostvarenja, naročito zalaganje i postignute uspehe u svim oblastima života i rada.

nagrada2    nagrada3

Razlozi zbog kojih je naša škola svrstana u red najboljih jeste to što je dobitnica Povelje Dr Đorđe Natošević, kao najuspešnija ustanova obrazovanja i vaspitanja na teritoriji AP Vojvodine u školskoj 2012/2013. godini i Nagrade za najbolji školski sajt na manifestaciji Dani informatike u školama Vojvodine u 2013. godini.

OŠ „Sveti Sava“ godinama nosi titulu najuspešnije škole u Vojvodini zbog primene savremenih nastavnih metoda i oblika rada, timskog organizovanja u svim oblastima rada škole, stalne saradnje i informisanja roditelja, kvalitetnih programa vaspitnog rada koji neguju međunacionalnu toleranciju i uvažavanje različitosti, razvoj humanosti i empatije u svakodnevnom životu i radu, stalne promocije škole, kao i zbog postignutih rezultata u drugim oblastima obrazovno-vaspitnog rada.

Obrazovanje je najmoćnije oružje koje možete koristiti da biste promenili svet, a ova nagrada je još jedna u nizu priznanja koja potvrđuju da je naša škola na pravom putu da svet učini boljim i lepšim.

nagrada1

Nagradu za najuspešniji kolektiv na teritoriji opštine Kikinda za 2013. godinu u ime naše škole primio je direktor Vitomir Radak i zahvalio se u ime svih nagrađenih.

Video prilog o dodeli godišnjih nagrada možete pogledati ispod.

Video: Opština Kikinda

2200265