OBAVEZNO glasajte!!!

Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole

Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

1495533231-592406afbc67d

Dodela nagrada manifestacije Dani informatike u školama Vojvodine 2011.

6. mart 2012. - Galerija slika sa dodele nagrada

Manifestacija Dani informatike u školama Vojvodine 2011. organizuje se četvrti put u osnovnim i srednjim školama u AP Vojvodina. Pokrovitelji su Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje, upravu i nacionalne zajednice i Ekonomski fakultet iz Subotice, dok je organizator i realizator akcije Centar za razvoj i primenu nauke, tehnologije i informatike.

Ove godine OŠ „Sveti Sava“ je nagrađena za izuzetan doprinos na polju stručnih usavršavanja prosvetnih radnika. Podsećamo da smo i prošle godine bili nagrađeni u istoj akciji, tada glavnom nagradom plaketom „Stjepan Han“ kao najuspešnija škola iz oblasti informatike u kategoriji osnovnih i srednjih škola.

Nagrada je uručena na svečanosti priređenoj 6. marta na Ekonomskom fakultetu u Novom Sadu. Primili su je direktor Vitomir Radak i profesori Maja Duvnjak i Milorad Karanović.

Dani informatike u školama Vojvodine 2011

DanasDanas324