Okružna takmičenja 2016/17.

24. april 2017.

Istorija

Na Okružnom takmičenju iz istorije održanom u nedelju, 24. aprila, u OŠ „Jovan Popović” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

Srbin Đurđević – TREĆE mesto
        Jasna Mileusnić – TREĆE mesto

Biologija

Na Okružnom takmičenju iz biologije održanom u subotu, 22. aprila, u OŠ „Đura Jakšić” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

Ivana Plemić – TREĆE mesto
        Tijana Karić – PRVO mesto
        , plasman na republičko

bio2

Srpski jezik

Na Okružnom takmičenju iz srpskog jezika održanom u nedelju, 9. aprila, u OŠ „Sveti Sava” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

• Kategorija 5. razred:
        Nađa Blažić – DRUGO mesto

srpski

Hemija

Na Okružnom takmičenju iz hemije održanom u subotu, 1. aprila, u SSŠ „Miloš Crnjanski” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

Tijana Karić – PRVO mesto
        , plasman na republičko
        Jovan Ludaić – DRUGO mesto
        Staša Vukobrat – DRUGO mesto

Geografija

Na Okružnom takmičenju iz geografije održanom u nedelju, 26. marta, u OŠ „Vuk Karadžić” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

Aleksandar Selimović – DRUGO mesto
        Jelena Lovrić – DRUGO mesto

Matematika

Na Okružnom takmičenju iz matematike održanom u subotu, 25. marta, u OŠ „Žarko Zrenjanin” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

• Kategorija 4. razred:
        Marko Stupar – DRUGO mesto
        Teodora Bajić – PRVO mesto
        Staša Vukobrat – DRUGO mesto

Engleski jezik

Zahvaljujući zavidnom znanju pokazanom na testu razumevanja teksta čitanjem i testu poznavanja gramatike i reči engleskog jezika na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika održanom u subotu, 25. marta, u OŠ „Vuk Karadžić”, dvojica učenika VIII razreda naše škole su ostvarila plasman na republičko takmičenje:

Andrej Mihajlov - DRUGO mesto
Miloš Bobić
- TREĆE mesto

eng01    eng02

Sportska gimnastika

Na Okružnom takmičenju u sportskoj gimnastici održanom u sredu, 22. marta, u Senti učenice naše škole su u svojim kategorijama ostvarile sledeće rezultate:

• Kategorija: ekipno devojčice 1 - 4. razreda (Maša Zorić, Marina Bešlin, Jelena Šijačić, Emilija Madić) - PRVO mesto
      • Kategorija ekipno devojčice 5. i 6. razreda (Una Kresoja, Staša Karadžin, Jelena Zarić) - PRVO mesto
      • Kategorija: ekipno devojčice 7. i 8. razreda (Maša Stojnić, Dunja Hrnjak, Jana Tanović, Anđela Kovačić, Mina Ružić, Sara Zamurović) - PRVO mesto
      • Kategorija: pojedinačno, devojčice 1 - 4. razreda
        Marina Bešlin
        - PRVO mesto

Maša Zorić
        - DRUGO mesto
      • Kategorija: pojedinačno, devojčice 7. i 8. razreda
        Mina Ružić
        - PRVO mesto

Jana Tanović
        - DRUGO mesto

Anđela Kovačić
        - TREĆE mesto

gimnastika01   gimnastika02

Fizika

Na Okružnom takmičenju iz fizike održanom u subotu, 11. marta, u OŠ „Feješ Klara” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

Elena Popov - TREĆE mesto
        Staša Vukobrat - PRVO mesto
        Ilija Bešlin - TREĆE mesto

Stoni tenis

Okružno takmičenje u stonom tenisu održano je 19. oktobra u Kanjiži. Muška ekipa naše škole je zauzela DRUGO mesto. Ekipu su činili: Žarko Marić, David Feher i Jovan Ludaić.

2200273
DanasDanas901