Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Okružna takmičenja 2016/17.

24. maj 2017.

„Male olimpijske igre 2017”

Takmičenje „Male olimpijske igre” organizuje se za učenike nižih razreda, a sastoji se od poligona spretnosti i svaka ekipa ima dvanaest članova. Našu školu predstavljale su dve ekipe: devojčice trećeg razreda i dečaci trećeg razreda. U uzavreloj atmosferi u OŠ „Jovan Popović” u Kikindi, devojčice su bile najuspešnije u odnosu na ekipe iz ostalih škola iz okruga i ostvarile su plasman na republičko takmičenje, koje će se održati 7. juna u Paraćinu.

moi1      moi2

      • Ekipa devojčica III razreda:
        Željana Francuski III1
        Emilija Madić III1
        Sonja Olajić III2
        Mia Pastor III2
        Nevena Rosić III2
        Marina Kockar III2
        Anja Reljić III2
        Anja Stevanov III2
        Vanja Bajkin III2
        Jovana Ljubičić III3
        Jelena Šijačić III3
        Tijana Sokola III3

Atletika

Učenici naše škole nastavljaju da nižu uspehe na sportskim takmičenjima. Ženska i muška ekipa naše škole zauzele su PRVA mesta na Okružnom takmičenju u atletici održanom 12. maja u Senti i plasirale se na međuokružno takmičenje.

Među pojedincima, najbolje plasmane imaju:

Mina Ružić VIII2, 100m - PRVO mesto,
Mia Gavranov VII1, 300m - PRVO mesto,
Anđelina Ostojić VIII4, 600m - PRVO mesto,
Ivana Kockar VII2, kugla - DRUGO mesto,
Sara Zamurović VIII2, skok udalj - DRUGO mesto,
Maša Stojnić VIII2, skok uvis - DRUGO mesto,
Štafeta 4x100m (Jana Tanović, Sara Zamurović, Mia Gavranov, Mina Ružić) - PRVO mesto,
Stefan Stojanović VIII3, skok udalj - PRVO mesto,

Stefan Katai VIII4, 100m - PRVO mesto,
Aleksa Stojanović VII2, 300m - DRUGO mesto,
Norbert Buš VIII4, 800m - DRUGO mesto,
Dario Fodor VIII2, 800m - TREĆE mesto,
Marko Pešterić VIII3, skok uvis - TREĆE mesto,
David Talpai VIII2, kugla - DRUGO mesto.

atletika


Mini atletika

Na Okružnom takmičenju u mini atletici 11. maja učestvovali su učenici naše škole i ostvarili sledeće rezultate:

    • Devojčice I-IV razreda:
      Mia Pastor III2, skok udalj iz zone - DRUGO mesto,
      Maša Zorić IV4, skok udalj iz zone - TREĆE mesto.
    • Dečaci I-IV razreda:
      Ognjen Ugrešić IV2, 60m - PRVO mesto.
    • Devojčice V-VI razreda:
      Jelena Zarić V1, 60m - TREĆE mesto,
      Marija Marčeta VI2, 300m - PRVO mesto,
      Elena Popov VI2, 300m - DRUGO mesto,
      Tamara Spasić V1, 600m - PRVO mesto,
      Anđela Beloš V2, 600m - DRUGO mesto,
      Vanja Lukač V1, skok udalj - DRUGO mesto,
      Milana Ćoškov VI, skok uvis - TREĆE mesto.
    • Dečaci V-VI razreda:
      Luka Velemirov VI2, 60m - DRUGO mesto,
      Nemanja Konstantin V3, 600m - PRVO mesto,
      Dejan Rauški VI4, 600 m - DRUGO mesto,
      Stefan Ljubičić VI2, skok uvis - TREĆE mesto,
      Ivan Sić VI2, skok udalj - DRUGO mesto.

mini


 Istorija

Na Okružnom takmičenju iz istorije održanom u nedelju, 24. aprila, u OŠ „Jovan Popović” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

    • Kategorija 6. razred:
      Srbin Đurđević – TREĆE mesto
    • Kategorija 8. razred:
      Jasna Mileusnić – TREĆE mesto

istorija1   istorija2


Biologija 

Na Okružnom takmičenju iz biologije održanom u subotu, 22. aprila, u OŠ „Đura Jakšić” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 6. razred:
        Ivana Plemić – TREĆE mesto
      • Kategorija 7. razred:
        Tijana Karić – PRVO mesto
        , plasman na republičko

bio2


Srpski jezik

Na Okružnom takmičenju iz srpskog jezika održanom u nedelju, 9. aprila, u OŠ „Sveti Sava” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 5. razred:
        Nađa Blažić – DRUGO mesto

srpski


Hemija

Na Okružnom takmičenju iz hemije održanom u subotu, 1. aprila, u SSŠ „Miloš Crnjanski” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 7. razred:
        Tijana Karić – PRVO mesto
        , plasman na republičko
        Jovan Ludaić – DRUGO mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Staša Vukobrat – DRUGO mesto


Geografija

Na Okružnom takmičenju iz geografije održanom u nedelju, 26. marta, u OŠ „Vuk Karadžić” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 7. razred:
        Aleksandar Selimović – DRUGO mesto
        Jelena Lovrić – DRUGO mesto
1

Matematika

Na Okružnom takmičenju iz matematike održanom u subotu, 25. marta, u OŠ „Žarko Zrenjanin” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 4. razred:
        Marko Stupar – DRUGO mesto
      • Kategorija 7. razred:
        Teodora Bajić – PRVO mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Staša Vukobrat – DRUGO mesto

 Engleski jezik

Zahvaljujući zavidnom znanju pokazanom na testu razumevanja teksta čitanjem i testu poznavanja gramatike i reči engleskog jezika na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika održanom u subotu, 25. marta, u OŠ „Vuk Karadžić”, dvojica učenika VIII razreda naše škole su ostvarila plasman na republičko takmičenje:

Andrej Mihajlov - DRUGO mesto
Miloš Bobić
- TREĆE mesto

eng01    eng02


Sportska gimnastika

Na Okružnom takmičenju u sportskoj gimnastici održanom u sredu, 22. marta, u Senti učenice naše škole su u svojim kategorijama ostvarile sledeće rezultate:

      • Kategorija: ekipno devojčice 1 - 4. razreda (Maša Zorić, Marina Bešlin, Jelena Šijačić, Emilija Madić) - PRVO mesto
      • Kategorija ekipno devojčice 5. i 6. razreda (Una Kresoja, Staša Karadžin, Jelena Zarić) - PRVO mesto
      • Kategorija: ekipno devojčice 7. i 8. razreda (Maša Stojnić, Dunja Hrnjak, Jana Tanović, Anđela Kovačić, Mina Ružić, Sara Zamurović) - PRVO mesto
      • Kategorija: pojedinačno, devojčice 1 - 4. razreda
        Marina Bešlin
        - PRVO mesto

        Maša Zorić
        - DRUGO mesto
      • Kategorija: pojedinačno, devojčice 7. i 8. razreda
        Mina Ružić
        - PRVO mesto

        Jana Tanović
        - DRUGO mesto

        Anđela Kovačić
        - TREĆE mesto

  gimnastika01   gimnastika02


Fizika

Na Okružnom takmičenju iz fizike održanom u subotu, 11. marta, u OŠ „Feješ Klara” učenici naše škole ostvarili su sledeće rezultate:

      • Kategorija 6. razred:
        Elena Popov - TREĆE mesto
      • Kategorija 8. razred:
        Staša Vukobrat - PRVO mesto
        Ilija Bešlin - TREĆE mesto

Stoni tenis

Okružno takmičenje u stonom tenisu održano je 19. oktobra u Kanjiži. Muška ekipa naše škole je zauzela DRUGO mesto. Ekipu su činili: Žarko Marić, David Feher i Jovan Ludaić.

Statistika

2337473
DanasDanas350
JučeJuče1377
Ove nedeljeOve nedelje1727
Ovaj mesecOvaj mesec27675
UkupnoUkupno2337473
Korisnici - 0
Gosti - 57

Školski Google Webmail

MailRed

Prijava