Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Članci

Energija je svuda oko nas 2014

4. februar 2015 - Galerija fotografija

Učenici naše škole učestvovali su u projektu „Energija je svuda oko nas 2014”, koji već peti put uspešno realizuju Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje i Centar za razvoj i primenu nauke, tehnologije i informatike — Novi Sad. Završna manifestacija je održana u četvrtak, 29. januara 2015. godine, u holu zgrade Vlade Autonomne Pokrajine Vojvodine, gde su dodeljene diplome, zahvalnice i pokloni nagrađenim učenicima, njihovim mentorima i institucijama iz kojih dolaze. Cilj projekta „Energija je svuda oko nas” je osvešćivanje učenika o energetskim problemima i kreativno razmišljanje u realizaciji ideja koje mogu doprineti boljem shvatanju problema energije sa kojim se suočavamo. Učesnici projekta svoje ideje mogli su predstaviti modelom ili maketom, multimedijalnom prezentacijom, literarnim ili likovnim radom.
Predstavljamo dobitnike nagrada:

• Kategorija - literarni radovi od V do VIII

Bojana Milošević V3 - 1. mesto
Tijana Karić V2 - pohvala

• Kategorija - likovni radovi od I do IV

Andrej Sili  IV5  - 1. mesto
Anđela Beloš III2  - 3. mesto

• Kategorija - makete i modeli

Nikola Divković VIII2 - pohvala

energ1    energ

Čestitamo dobitnicima na postignutim rezultatima i kreativnom konceptu društveno odgovornog  ponašanja i racionalnog odnosa prema energiji i energetskim  izvorima.