Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Postavljeno je rešenje za matematiku


Postavljena su rešenja za srpski i mađarski jezik

Rešenja sa završnog ispita postavićemo na školskom sajtu po završetku testiranja.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram

Članci

Priznanja za doprinos u primeni IKT u nastavi - Dani iformatike 2016

23. decembar 2016 - Galerija fotografija

U četvrtak, 22. decembra 2016. godine, održana je završna svečanost „Dani informatike u školama Vojvodine 2016” na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment „Fimek” u Novom Sadu. Organizator ove tradicionalne manifestacije je Centar za razvoj i primenu nauke, tehnologije i informatike iz Novog Sada, a ceo događaj je pod pokroviteljstvom Pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje, upravu i nacionalne zajednice. Ovo je deseta godina kako ova manifestacija podstiče proces informatizacije nastave u osnovnim i srednjim školama Vojvodine i podstiče korišćenje IKT tehnologija u nastavnim i vannastavnim aktivnostima.

 dani1    dani2   

Našoj školi je dodeljeno specijalno priznanje „Permanentan rad na informatizaciji nastave”. Ova nagrada predstavlja priznanje za višegodišnji rad i primenu informacionih tehnologija u osavremenjivanju nastavnog procesa. U školi se 10 godina unazad posvećuje pažnja primeni savremenih informacionih tehnologija u nastavnom procesu i radi se na stalnom usavršavanju i primeni novih ideja.
Podsećamo da smo u sklopu projekta „Dani informatike” bili nagrađeni:

  • 2010. godine - Glavna nagrada - Plaketa „Stjepan Han” kao najuspešnija škola iz oblasti informatike u kategoriji osnovnih i srednjih škola AP Vojvodine;
  • 2011. godine - Izuzetan doprinos na polju stručnog usavršavanja prosvetnih radnika;
  • 2012. godine - Izuzetan doprinos na polju stručnog usavršavanja prosvetnih radnika;
  • 2013. godine - Najbolji školski sajt AP Vojvodine;
  • 2014. godine - Permanentan rad na razvoju i primeni IKT u nastavi;
  • 2014. godine - Doprinos bazi znanja u obrazovnim softverima – Dragica Sredojev;
  • 2014. godine - Doprinos bazi znanja u obrazovnim softverima – Arpad Pastor;
  • 2014. godine - Specijalno priznanje za permanentan rad na informatizaciji nastave – Vitomir Radak.

Pored škole, podjednako važno priznanje dobila je koleginica naše škole Gordana Rackov. Njeno priznanje „Doprinos u radu sa interaktivnim tablama u nastavi” uvažava veliki doprinos u uvođenju novih tehnologija u nastavni proces približavajući učenicima nastavne sadržaje na bolji, interesantniji i savremeniji način. Koleginica Rackov interaktivnu tablu koristi u redovnim i vannastavnim aktivnostima, projektima, priprema pokazne i ugledne časove i organizuje predavanja i obuke za nastavnike u školi koji su zainteresovani za ovakav vid nastave.

dani3

Školski Google Webmail

MailRed