Početak nastave za školsku 2018/19. godinu:

Članci

Energija je svuda oko nas 2016.

25. januar 2017 - Galerija fotografija

Na tradicionalnoj manifestaciji „Energija je svuda oko nas” naša škola učestvuje od samog početka. Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje, upravu i nacionalne zajednice je u ovom programu prepoznao aktivnosti koje treba da podstiču učenike, nastavnike i svakog pojedinca na razvijanje svesti o pravilnoj upotrebi energije, zbog čega je i podržao njeno sprovođenje. Akcija je organizovana za učenike osnovnih i srednjih škola na teritoriji Vojvodine.

Postoji više različitih kategorija u ovoj manifestaciji, tako se mogu praviti modeli i makete, pisati literarni radovi, praviti prezentacije i stvarati mala umetnička dela u likovnom delu konkursa.

Na ovogodišnjem takmičenju naša škola je postigla sledeće rezultate:

• Kategorija Modeli i makete:
        Dorian Satler sa odeljenjem VII5 osvojio sa Velomobilom - vozilom budućnosti PRVO mesto
      • Kategorija literarnih radova:
        Mihajlo Rac - PRVO mesto
        Glorija Olaj - TREĆE mesto
        Tijana Karić - TREĆE mesto
      • Kategorija likovnih radova:
        Anabela Takač - TREĆE mesto