Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram

Linkovi - srednje stručne škole

 

Na ovoj stranici možete pronaći linkove Internet prezentacija osnovnih škola u Srbiji.

Ukoliko uočite neispravnost linka, naziva škole ili Vaša škola nije na spisku, molimo Vas da nam pošaljete e-mail na sledeću adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Školska uprava Zrenjanin:

Baletska škola "Dimitrije Parlić" Pančevo
Ekonomsko-trgovinska škola "Paja Marganović" Pančevo
Ekonomsko-trgovinska srednja škola Senta
Ekonomsko-trgovinska škola "Jovan Trajković" Zrenjanin
Elektrotehnička i građevinska škola "Nikola Tesla" Zrenjanin
Elektrotehnička škola "Nikola Tesla" Pančevo
Mašinska škola "Pančevo" Pančevo
Medicinska škola Zrenjanin
Medicinska škola "Stevica Jovanović" Pančevo
Muzička škola "Jovan Bandur" Pančevo

Muzička škola "Josif Marinković" Zrenjanin
Poljoprivredna škola "Josif Pančić" Pančevo
Poljoprivredno-tehnički srednjoškolski centar "Besedeš Jožef" Kanjiža
Srednja medicinska škola Senta
Srednja poljoprivredna škola Zrenjanin
Srednja stručna škola "Vasa Pelagić" Kovin
Srednja škola Novi Bečej
Srednja škola "Dositej Obradović" Novi Kneževac
Tehnička škola Ada
Tehnička škola Zrenjanin
Tehnička škola Kikinda
Tehnička škola "23. maj" Pančevo
Hemijsko-medicinska škola Vršac
Hemijsko-prehrambena i tekstilna škola "Uroš Predić" Zrenjanin
Hemijsko-prehrambena srednja škola Čoka
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Jelena Varjaški" Vršac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Mara Mandić" Pančevo
Školski centar "Nikola Tesla" Vršac

Školska uprava Sombor:

Gimnazija i ekonomska škola "Jovan Jovanović-Zmaj" Odžaci
Muzička škola Subotica
Politehnička škola Subotica
Poljoprivredna škola Bačka Topola
Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola Apatin
Srednja ekonomska škola Sombor
Srednja ekonomska škola "Bosa Milićević" Subotica
Srednja medicinska škola Subotica
Srednja medicinska škola "Dr Ružica Rip" Sombor
Srednja poljoprivredno-prehrambena škola Sombor
Srednja tehnička škola Sombor
Srednja tehnička škola "Mihajlo Pupin" Kula
Srednja škola "Sveti Sava" Sombor
Tehnička škola "Ivan Sarić" Subotica
Tehnička škola sa domom učenika Apatin
Hemijsko-tehnološka škola Subotica
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Vuk Karadžić" Sombor

Školska uprava Novi Sad:

Baletska škola Novi Sad
Ekonomska škola "9. maj" Sremska Mitrovica
Ekonomsko-trgovinska škola Bečej
Elektrotehnička škola "Mihajlo Pupin" Novi Sad
Medicinska škola "7. april" Novi Sad
Medicinska škola "Draginja Nikšić" Sremska Mitrovica
Muzička škola "Isidor Bajić" Novi Sad
Muzička škola "Petar Kranjčević" Sremska Mitrovica
Poljoprivredna škola Bač
Poljoprivredna škola sa domom učenika Futog Novi Sad
Saobraćajna škola "Pinki" Novi Sad
Srednja mašinska škola Novi Sad
Srednja poljoprivredno-prehrambena škola "Stevan Petrović-Brile" Ruma
Srednja stručna škola "Borislav Mihajlović Mihiz" Irig
Srednja stručna škola "Radivoj Uvalić" Bačka Palanka
Srednja tehnička škola "Mileva Marić" Titel
Srednja tehnička škola "Nikola Tesla" Sremska Mitrovica

Srednja škola "Dr Đorđe Natošević" Inđija
Srednja škola "Svetozar Miletić" Novi Sad
Tehnička škola Bečej
Tehnička škola "9. maj" Bačka Palanka
Tehnička škola "Mihajlo Pupin" Inđija
Tehnička škola "Nikola Tesla" Šid
Tehnička škola "Pavle Savić" Novi Sad
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Milan Petrović" Novi Sad

Školska uprava Beograd:

Arhitektonska tehnička škola Zvezdara
Baletska škola "Lujo Davičo" Stari Grad
Vazduhoplovna akademija Stari Grad
Geodetska tehnička škola Zvezdara
Geološka i hidrometeorološka škola "Milutin Milanković" Voždovac
Građevinska škola Zvezdara
Građevinska tehnička škola Zvezdara
Grafička škola Novi Beograd
Druga ekonomska škola Voždovac
Elektrotehnička škola "Nikola Tesla" Stari Grad
Elektrotehnička škola "Rade Končar" Palilula
Elektrotehnička škola "Stari Grad" Stari Grad
Zubotehnička škola Zvezdara
Srednja mašinska škola "Radoje Dakić" Rakovica
Medicinska škola Zvezdara
Medicinska škola "Beograd" Savski Venac
Medicinska škola "Nadežda Petrović" Zemun
Muzička škola "Vatroslav Lisinski" Čukarica
Muzička škola "Davorin Jenko" Rakovica
Muzička škola "Josip Slavenski" Vračar
Muzička škola "Kosta Manojlović" Zemun
Muzička škola "Mokranjac" Stari Grad
Muzička škola "Stanković" Vračar
Politehnika škola za nove tehnologije Novi Beograd
Poljoprivredna škola sa domom učenika PK "Beograd" Palilula
Poljoprivredno-hemijska škola Obrenovac
Pravno-birotehnička škola "Dimitrije Davidović" Zemun
Pravno poslovna škola Beograd Stari Grad
Prva ekonomska škola Stari Grad
Saobraćajno-tehnička škola Zemun
Srednja zanatska škola Rakovica
Srednja tehnička PTT škola Palilula
Srednja turistička škola Novi Beograd
Srednja škola Grocka

Tehnička škola Mladenovac
Tehnička škola Obrenovac
Tehnička škola "Drvo art" Stari Grad
Tehnička škola "Novi Beograd" Novi Beograd
Tehnička škola za dizajn kože Savski Venac
Tehnoart Beograd-škola za mašinstvo i umetničke zanate Zvezdara
Trgovačka škola Stari Grad
Ugostiteljsko-turistička škola Savski Venac
Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Zvezdara
Hemijsko-prehrambena tehnološka škola Čukarica
Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Savski Venac
Škola za dizajn Savski Venac
Škola za dizajn tekstila Voždovac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje "Vožd" Voždovac
Škola sa domom učenika za učenike oštećenog vida "Veljko Ramadanović" Zemun

Školska uprava Požarevac:

Ekonomsko-trgovinska škola Požarevac
Ekonomsko-trgovinska škola Smederevo
Ekonomsko-ugostiteljska škola "Vuk Karadžić" Velika Plana
Muzička škola "Kosta Manojlović" Smederevo
Politehnička škola Požarevac
Poljoprivredna škola sa domom učenika "Sonja Marinković" Požarevac
Srednja škola Veliko Gradište
Tekstilno-tehnološka i poljoprivredna škola "Despot Đurađ" Smederevo
Tehnička škola Žagubica
Tehnička škola Smederevo
Tehnička škola "Nikola Tesla" Velika Plana
Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje "Stevan Mokranjac" Požarevac

Školska uprava Valjevo:

Ekonomska škola "Valjevo" Valjevo
Ekonomsko-trgovinska škola Šabac
Medicinska škola "Dr Andra Jovanović" Šabac
Medicinska škola "Dr Miša Pantić" Valjevo
Muzička škola "Živorad Grbić" Valjevo
Muzička škola "Mihailo Vukdragović" Šabac
Poljoprivredna škola sa domom učenika "Valjevo" Valjevo
Posavotamnavska srednja škola Vladimirci
Srednja ekonomska škola Loznica
Srednja škola Krupanj
Srednja škola "17. septembar" Lajkovac
Srednja škola "Vuk Karadžić" Ljubovija
Srednja škola "Sveti Sava" Loznica
Stručna hemijska i tekstilna škola Šabac

Tehnička škola Valjevo
Tehnička škola Šabac
Škola za umetničke zanate Šabac

Školska uprava Užice:

Ekonomska škola Užice
Mašinsko-elektrotehnička škola Priboj
Medicinska škola Užice
Muzička škola "Vojislav-Lale Stefanović" Užice
Srednja škola "Sveti Ahilije" Arilje
Tehnička škola Bajina Bašta
Tehnička škola Kosjerić
Tehnička škola Nova Varoš
Tehnička škola Požega
Tehnička škola Užice
Tehnička škola "Radoje Ljubičić" Užice
Ugostiteljsko-turistička škola Čajetina
Umetnička škola Užice

Školska uprava Čačak:

Ekonomska škola Čačak
Ekonomsko-trgovačka škola "Knjaz Miloš" Gornji Milanovac
Mašinsko-saobraćajna škola Čačak
Medicinska škola Čačak
Prehrambeno-ugostiteljska škola Čačak
Tehnička škola Čačak
Škola za osnovno muzičko obrazovanje "Dr Vojislav Vučković" Čačak

Školska uprava Kragujevac:

Druga tehnička škola Kragujevac
Medicinska škola sa domom učenika "Sestre Ninković" Kragujevac
Muzička škola "Dr Miloje Milojević" Kragujevac
Politehnička škola Kragujevac
Prva tehnička škola Kragujevac
Srednja škola Lapovo
Srednja škola "Nikola Tesla" Batočina
Tehnička škola "Mileta Nikolić" Aranđelovac
Trgovinsko-ugostiteljska škola "Toza Dragović" Kragujevac
Škola sa domom za učenike oštećenog sluha Kragujevac

Školska uprava Jagodina:

Ekonomsko-trgovinska škola Paraćin
Elektrotehnička i Građevinska škola "Nikola Tesla" Jagodina
Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika "Svilajnac" Svilajnac
Prva tehnička škola Jagodina
Srednja škola Svilajnac
Škola za muzičke talente Ćuprija

Školska uprava Zaječar:

Ekonomsko-trgovinska škola Bor
Ekonomsko-trgovinska škola Zaječar
Mašinsko-elektrotehnička škola Bor
Medicinska škola Zaječar
Poljoprivredna škola sa domom učenika "Rajko Bosnić" Negotin
Srednja škola "Branislav Nušić" Sokobanja
Srednja škola "Sveti Sava" Kladovo
Tehnička škola Bor
Tehnička škola Zaječar
Tehnička škola Knjaževac
Tehnička škola Majdanpek

Školska uprava Kraljevo:

Ekonomsko-trgovinska škola Kraljevo
Elektro-saobraćajna tehnička škola "Nikola Tesla" Kraljevo
Medicinska škola Kraljevo
Mašinska tehnička škola "14. oktobar" Kraljevo
Medicinska škola Kraljevo
Medicinska škola Novi Pazar
Muzička škola "Stevan Mokranjac"Kraljevo
Poljoprivredno-hemijska škola "Dr Đorđe Radić" Kraljevo
Ugostiteljsko-turistička škola Novi Pazar
Ugostiteljsko-turistička škola sa domom učenika Vrnjačka Banja
Umetnička škola u Kraljevu Kraljevo
Šumarska škola Kraljevo

Školska uprava Kruševac:

Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac
Srednja škola Brus
Srednja škola Varvarin
Tehnička škola Kruševac
Tehnička škola Trstenik

Školska uprava Niš:

Građevinska tehnička škola "Neimar" Niš
Ekonomska škola Kuršumlija
Ekonomska škola Pirot
Elektrotehnička škola "Mija Stanimirović" Niš
Elektrotehnička škola "Nikola Tesla" Niš
Mašinska tehnička škola "15. maj" Niš
Mašinska škola Niš
Medicinska škola "Dr Milenko Hadžić" Niš
Mlekarska škola sa domom učenika "Dr Obren Pejić" Pirot
Poljoprivredna škola "Šumatovac" Aleksinac
Pravno poslovna škola Niš

Srednja stručna škola Pirot
Tehnička škola Pirot
Tehnička škola "15. maj" Prokuplje
Tehnička škola "Prota Stevan Dimitrijević" Aleksinac
Umetnička škola Niš

Školska uprava Leskovac:

Ekonomska škola "Đuka Dinić" Leskovac
Ekonomsko-trgovinska škola Vranje
Muzička škola "Stanislav Binički" Leskovac
Srednja škola Grdelica
Stručna škola "Sveti Sava" Bujanovac
Tehnička škola Vladičin Han
Tehnička škola Vlasotince
Tehnička škola Vranje
Tehnička škola "Boško Krstić" Bojnik
Tehnička škola "Nikola Tesla" Surdulica

Trgovinsko-ugostiteljska škola Leskovac

Školska uprava Kosovska Mitrovica:

Poljoprivredna škola Priština-Lešak
Tehnička škola "Nikola Tesla" Leposavić

Statistika

2200271
DanasDanas899
JučeJuče1189
Ove nedeljeOve nedelje3283
Ovaj mesecOvaj mesec38918
UkupnoUkupno2200271
Korisnici - 0
Gosti - 52

Školski Google Webmail

MailRed

Prijava