Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Na obuci o bezbednosti u saobraćaju

18. decembar 2016.

Učenici odeljenja V2 su u petak sa svojim odeljenjskim starešinom bili gosti Moto kluba „No limits”. Tom prilikom su im domaćini i pripadnici policije održali predavanje na temu Bezbednost u saobraćaju. Tokom predavanja, puštani su snimci brojnih opasnih situacija u saobraćaju i svaka je detaljno opisana i obrazložene su opasnosti i posledice koje se mogu desiti. Učenici su pomno pratili izlaganja i postavljali pitanja. Na kraju predavanja domaćini su počastili goste sokom i grickalicama, a za uspomenu na ovo gostovanje i kao podsetnik da u saobraćaju paze, dobili su i po majicu ispisanu temom predavanja.