OBAVEZNO glasajte!!!

Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole

Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

1495533231-592406afbc67d

Primena IKT u nastavi

5. novembar 2016 - Galerija fotografija

Učiteljica Gordana Rackov je 2. novembra 2016. održala ugledni čas iz predmeta Priroda i društvo, a nastavna jedinica bila je Prirodna staništa – šume. Učenici su imali prilku da upoznaju šumski svet kombinacijom multimedijalne prezentacije, individualnog rada putem interaktivne table i vežbanjem na Mudlu na tablet računarima. Samostalan rad i brza povratna informacija omogućavaju učenicima da stiču veću pokretljivost intuitivnog mišljenja, psihološku uravnoteženost i kognitivno-motoričku angažovanost.

sume1    sume2

Primena IKT u nastavi podrazumeva kvalitetan profesionalni rad nastavnika i povećanu motivaciju za rad i njihovo angažovanje i usavršavanje na dva nivoa — rad na sopstvenom usavršavanju i rad na istraživanju u primeni novih nastavnih metoda.
Uglednom času su prisustvovali direktor škole Vitomir Radak, nastavnik informatike i pomoćnik direktora Milorad Karanović, učiteljice — Ljiljana Jolić, Jasmina Ciganović, Jasmina Koldan, Branislava Okuka, Jovanka Jovanovski, Radmila Čudanov, Svetlana Subotički, Jasmina Terzin, Miroslava Sivčev, i nastavnice biologije — Danijela Trtić i Žužana Kirti Dekanj.

sume3    sume4

DanasDanas1268