Edukativno druženje - Moto klub "No Limits"

15. oktobar 2014 - Galerija fotografija

U okviru manifestacije „Dani ludaje” u petak, 10. oktobra, članovi Moto kluba „No Limits” iz Kikinde organizovali su edukativno druženje sa učenicima naše škole. Tema edukacije bila je „Bezbednost u saobraćaju”, a pored članova kluba prisutan je bio i saobraćajac koji je skrenuo pažnju učenicima na najvažnije stvari kada su deca učesnici u saobraćaju. Nakon edukativnog dela o saobraćaju, članovi MK „No Limits” su našim učenicima približili pojam motociklista tj. bajker, i upoznali ih sa različitim vrstama motocikala i njihovim karakteristikama. Naši učenici nisu samo slušali o motorima nego su i osetili čari vožnje motora kada su ih motociklisti provozali po gradskom trgu. Pored važne edukacije i vožnje, MK „No Limits” je naše učenike počastio sokovima i čipsom i za svakog učenika obezbedio po majicu sa logom Moto kluba i nazivom edukacije.

NoLimits