Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian

OBAVEZNO glasajte!!!


Obaveštenje za učenike, roditelje i prijatelje škole


Molimo Vas da nađete par minuta svakog dana do 2. juna kako bi glasali za našu školu.

Nagrada je Tarket podna obloga za jednu učionicu za tri škole. Ako se niste prijavili nije kasno.

Kliknite na sledeći link ili na sliku: https://ucionicaizsnova.rs/gallery/263

Priv put morate da se registrujete ili da se prijavite preko fejsbuk naloga.

Najlakše Vam je verovatno preko FB naloga.

Unapred Vam hvala.

 

1495533231-592406afbc67d
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PrimeriDobrePrakdeBlack
DobraPraksa
                          eCasopisRed
eČasopis
                          AktivnaSkola
AktivnaŠkola
                          FacebookRed
facebook
                          MoodleRed
moodle
                          Instagram
Instagram

Predmetna nastava

 

Ime i prezime zaposlenog sadrži link koji vodi do nove stranice sa radnom biografijom izabranog nastavnika.

Važna napomena: u slučaju da ne možete kontaktirati nastavnika pomoću datog e-maila u biografiji ili e-mail nije naznačen, slobodno pošaljite poruku na školsku adresu elektronske pošte: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. , uz napomenu za koga je naslovljena poruka. U najkraćem roku ćemo Vam se javiti. 

Raspored nastavnika po predmetima za školsku 2015/16. godinu.

 

Ime i prezime

Predmet

Predmetna nastava

Zita Herceg

Srpski jezik

Dragica Vukša

Tatjana Prvulović

Ivana Ignjatov

Aleksandra Stančul

Srpski jezik kao nematernji

Monika Božo

Mađarski jezik

Milica Poznanović

Engleski jezik

Dragana Miljević

Dragana Videnov

Đuja Đukić Kovačević

Zorica Rofa

Likovna kultura

Eleonora Cibula Volaš

Vesna Borjanov

Muzička kultura

Kristina Njari

Dragica Sredojev

Istorija

Zoltan Čemere

Lazar Demić

Stevan Belošev

Geografija

Miroslav Grujić

Eleonora Cibula Volaš

Milan Danić

Fizika

Biljana Grulović

Erne Sattler

Zoltan Kanalaš

Matematika

Danilo Borovnica

Martina Trkulja

Leona Oros

Marija Dimitrić

Biologija

Nemanja Božović

Miroslava Radosavčev

Žužana Kirti Dekanj

Lela Stančić

Hemija

Jolan Madaras

Silvana Reljin

Tehničko i informatičko obrazovanje

Maja Duvnjak

Dušan Radin

Arpad Pastor

Stevan Terzin

Fizičko vaspitanje

Svetlana Mirčić Vukobrat

Vladimir Mitrevski

Stojče Đorđevski

Boris Knežević

Milan Petrović

Građansko vaspitanje

Verska nastava

Miroslava Kuzmanov

Robert Tapai

Milijana Ardeljan Boškov

Nemački jezik

Tanja Raca

Stevan Terzin

Izabrani sport

Svetlana Mirčić Vukobrat

Vladimir Mitrevski

Stojče Đorđevski

Boris Knežević

Milorad Karanović

Informatika i računarstvo

Arpad Pastor

Statistika

2243208
DanasDanas323
JučeJuče1512
Ove nedeljeOve nedelje1835
Ovaj mesecOvaj mesec38162
UkupnoUkupno2243208
Korisnici - 0
Gosti - 11

Školski Google Webmail

MailRed

Prijava