Okružna takmičenja 2018/19.

14. april 2018.

Biologija

Na Okružnom takmičenju iz biologije održanom u nedelju, 14. aprila 2019. godine, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

Anja Ristić - TREĆE mesto, plasman na Republičko
    • Kategorija 8. razred:
      Nikolaj Stepanov - TREĆE mesto, plasman na Republičko

Informatika - programiranje

Na Okružnom takmičenju iz programiranja održanom u nedelju, 31. marta 2019. godine, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

• Kategorija 5. razred:
      Mia Pastor - DRUGO mesto
    • Kategorija 6. razred:
      Andrej Varga - DRUGO mesto, plasman na Republičko
      Marko Stupar - TREĆE mesto, plasman na Republičko

Srpski jezik kao nematernji

Na Okružnom takmičenju iz srpskog jezika kao nematernjeg održanom u subotu, 30. marta 2019. godine, u Molu, učenica naše škole postigla je sledeći rezultat:

Tijana Filipović - PRVO mesto, plasman na Republičko

Hemija

U subotu, 30. marta, održano je Okružno takmičenje iz hemije. Učenici sedmog razreda, Aleksandra Bajić, Ratka Sokola i Boris Vukov su osvojili DRUGU nagradu. Posebno se, svojim uspehom, istakla Nađa Blažić. Sa 95 poena ona je osvojila PRVO mesto i PRVU nagradu što joj je obebedilo plasman na Republičko takmičenje.

Košarka

Naša škola bila je domaćin školskim košarkaškim ekipama iz Severnobanatskog okruga. Osnovne škole takmičile su se u košarci u muškoj i ženskoj kategoriji, dok su srednjoškolci imali prilike da se nadmeću i u basketu 3x3. Ponosni smo na naše učenice i učenike koji su zahvaljujući kvalitetnijoj igri zauzeli PRVO mesto i plasirali se na međuokružno takmičenje.

• kosarkasi     kosarkasice

Matematika

Na Okružnom takmičenju iz matematike održanom u subotu, 23. marta 2019. godine, u OŠ Žarko Zrenjaninu Kikindi, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

• Kategorija 4. razred:
      Helena Grujić - PRVO mesto
      Stefan Varga - TREĆE mesto

Ratka Sokola - DRUGO mesto

24. mart 2018.

Engleski jezik

Na Okružnom takmičenju iz engleskog jezika za učenike 8. razreda održanom 23. marta u OŠ Petar Kočić u Nakovu, naš učenik Nemanja Glišin osvojio je DRUGO mesto i ostvario plasman na Republičko takmičenje.

ej01

Fizika

Na Okružnom takmičenju iz fizike održanom u subotu, 16. marta, učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

• Kategorija 6. razred:
      Andrej Varga - TREĆE mesto
      Boris Vukov
       - TREĆE mesto

Plivanje

U ponedeljak, 3. decembra, na bazenima kikindskog Sportskog centra Jezero održano je Okružno takmičenje u plivanju. Plasman na Republičko takmičenje ostvarili su:

• Kategorija I-IV razreda:
      Aleksa Kockar IV1 - 50m leđno,
    • Kategorija V-VI razreda: