Svetosavska priredba i nagrade – Dan škole 2019

31. januar 2019 - Galerija fotografija

U okviru obeležavanja Dana škole i školske slave, u subotu, 26. januara 2019. godine, u školskoj trpezariji je održana priredba koju su pripremili učenici IV razreda. Na početku je hor otpevao Svetosavsku himnu, a zatim je recital kroz zanimljiv dramski prikaz predstavio život i delo Svetog Save.

dan1    dan2

Najbolji učenici osmog razreda, dobitnici Svetosavske plakete, imali su čast da učestviju u rezanju kolača zajedno sa direktorom škole i veroučiteljem.

dan3    dan4

Na kraju su podeljene nagrade najboljim učenicima na takmičenjima: Školsko takmičenje iz matematike, Svetosavske mozgalice i Lepo pisanje. Takođe su odabrani najbolji radovi sa likovnog konkursa i pripremljena je izložba najboljih radova.

dan5    dan6

Nagrađeni učenici su dobili diplome i prigodne poklone.

Svetosavske mozgalice
 
I razred
Nikola Tomić I2 - 1. mesto
Filip Tunić I3 - 2. mesto
Luka Markuš I2 - 3. mesto
Dragana Aranbašić I3 - 3. mesto
 
II razred
Aleksa Tomić II3 - 1. mesto
Iva Vulović II3 - 1. mesto
Miloš Reljin II1 - 2. mesto
Nemanja Petrov II2 - 3. mesto
 
Školsko takmičenje iz matematike
 
III razred
Lara Avramov III2 - 1. mesto
Jovana Karić III2 - 2. mesto
Staša Blažić III2 - 3. mesto
Marko Vidović III2 - 3. mesto
 
IV razred
Stefan Varga IV3 - 1. mesto
Aleksandar Kuga IV2 - 2. mesto
Milana Stijelja IV3 - 3. mesto
 
V razred
Mia Pastor V2 - 1. mesto
Sonja Olajić V2 - 1. mesto
Nina Zec V1 - 2. mesto
Milica Tomić V2 - 2. mesto
Tijana Sokola V3 - 2. mesto
Ivana Baltašik V3 - 2. mesto
Ivana Živković V1 - 3. mesto
 
VI razred
Andrej Varga VI4 - 1. mesto
Marko Stupar VI4 - 2. mesto
Bojan Hercegan VI4 - 3. mesto
 
VII razred
Luka Mićić VII3 - 1. mesto
Ratka Sokola VII1 - 2. mesto
Boris Vukov VII4 - 3. mesto
 
VIII razred
Elena Popov VIII2 - 1. mesto
Petar Bajić VIII2 - 2. mesto
Kristina Sić VIII2 - 3. mesto
 
Lepo pisanje
 
I razred
Filip Tunić I3 - 1. mesto
Vesna Jankelić I3 - 2. mesto
Marija Nađ I3 - 3. mesto
 
II razred
Majda Heldrih II3 - 1. mesto
Miljana Tomić II3 - 2. mesto
Dejan Silaški II1 - 1. mesto
 
III razred
Nevena Kiurski III3 - 1. mesto
Vanja Badrljički III1 - 1. mesto
Petra Blagojević III1 - 1. mesto

IV razred
Jovana Markuš IV3 - 1. mesto
Jelena Krspogačin IV3 - 1. mesto
Anja Đurić IV1 - 1. mesto
 
Likovni konkurs

Vesna Jankelić I3
Iva Todorović III2
Bojana Živić III2
Nikolina Utržen IV3


Nađa Marinković V3
Ivana Baltašik V3
Nikolina Krstekanić V3
Elena Popov VIII2
 
Nagrađenim učenicima čestitamo na postignutim rezultatima, a svima čestitamo školsku slavu.