Obuka nastavnika u našoj školi

20. maj 2019.

Prethodna dva vikenda, 11. i 12. maja 2019. i 18. i 19. maja 2019. godine naša škola je bila domaćin obuke za učitelje, stručne saradnike i direktore škola „Program obuke nastavnika za realizaciju nastave orijentisane ka ishodima učenja“ u organizaciji Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja i Učiteljskog fakulteta iz Beograda, koja je na ministrovoj listi.

obuka1    obuka2

Polaznike obuke su voditeljke programa dr Tatjana Mihajlov i dr Gordana Rackov upoznale se novinama u prvom razredu koje ih očekuju u školskoj 2019/20. godini. Učitelji i stručni saradnici su imali mogućnost da aktivno učestvuju u radu i razmenjuju svoja iskustva kroz primere dobre prakse. Dobili su odgovore na sva pitanja, kao i smernice za rad koji ih očekuje u narednom periodu. Obuke su trodnevene (dva dana standardne i jedan dan onlajn) i realizovaće se i 24. i 25. maja 2019. godine.

obuka3    obuka4