Dani ludaje 2019.

19. septembar 2019 - Galerija fotografija

Turistička manifestacija Dani ludaje počela je u četvrtak, 19. septembra 2019. godine proglašenjem pobednika literarnog i likovnog konkursa na temu „Ludaja – kikindska lepotica“. Promocija najuspešnijih radova održana je u Narodnoj biblioteci u Kikindi.

Učenici naše škole su bili veoma uspešni i osvojili su sledeće nagrade (sve nagrade su ravnopravne):

• Kategorija - literarni radovi od I do IV razreda:
    Jovana Karić IV2
  • Kategorija – likovni radovi od I do IV razreda:
    Luka Baba II2
  • Kategorija – likovni radovi od V do VIII razreda:
    Aleksa Brankov V2
    Marko Margit V2

ludaja1    ludaja2

Čestitamo nagrađenima i želimo im mnogo uspeha u daljem stvaralačkom radu!

Povodom 34. manifestacije Dani ludaje, u četvrtak, 19. septembra 2019, na Gradskom trgu, organizovane su Igre spretnosti za učenike trećeg i četvrtog razreda osnovnih škola.

Učenici III3 naše škole Lenka Maljković, Milica Nunić, Marija Nikolić, Siniša Radak i Andrija Gligorin učestvovali su na ovom zabavnom takmičenju i osvojili DRUGO mesto. Pored brojnih posetilaca, podršku su im pružili drugari iz odeljenja i učiteljica Mirjana Boškov Limbahter.

ludaja3   ludaja4

ludaja5